Karta graficzna pomocy!

(Sebastian Karczyk) #1

Witam nie dawno kupiłem sobie kartę graficzną Geforce 7950 gx2 podłączyłem do komputera kartę i wyświetla obraz zainstalowałem sterowniki zer strony producenta na windows 7  64bit karta z series 7 następnie odpaliłem gothic 2 nk po czym wyświetlił się czarny obraz dzwięk startu z menu gry leciał lecz obraz nie wyświetlał się(czerny) wyłączyłem gre  i włączyłem league of legends  zalogowałem się i odpaliłem tryb na botach żeby sprawdzić karte  odpalił sie napis na środku ekranu league of legends i pojawił sie czarny ekran z napisem poza zakresem pracy 193.4khx/171hz i po chwili gra się załadowała  lecz ekran nadal był czarny ale było słychać dzwięk z gry league of legends i jak naciskałem myszka to postać sie poruszała bo cos tak gadała  w zgodzie z równowagą itp :smiley: NIE WIEM O CO CHODZI NIE ZNAM SIE NA KOMPUTERACH POMOCY!!!!!!!!!! posiadam lg monitor i samsung  na lg wyskoczyło  poza zakresem pracy a na moim drugim monitorze samsung empfohlener mods 1920x1080 60 hz 

(bachus) #2

Mytesz.

(Radek68) #3

Naprawdę takim wpisem chcesz uzyskać pomoc? Proszę popraw swój post tak, aby był zrozumiały i choć postaraj się zastosować do reguł języka polskiego.

(Radek68) #4

Przy zmianie monitora byłoby całkowicie zrozumiałe, że nowy nie obsługuje tej konkretnej. Przy zmianie karty problem pewnie tkwi w ustawieniach gry.

Nie wiem jaką karę miałeś poprzednio, ale najprawdopodobniej wyświetlała ona obraz w jakiejś innej rozdzielczości. I tak masz w ustawieniach gry (gier). To co wyświetla monitor, to informacja, że zalecaną rozdzielczością jest 1920x1080 przy 60 Hz To komunikat monitora. Prawdopodobnie dostaje jakąś mu nieznaną, ustawioną wcześniej w grze.

Zmień ją w pliku (jesli dobrze kojarzę)

League of Legends\Config\game.cfg

lub jeśli nie potrafisz, to wykasuj ten plik. Odpal grę, zobacz czy pomogło.

(JNJN) #5

Nie rozumiem, po co gdybanie, dostał proste polecenie?

(Sebastian Karczyk) #6

dzięki wielkie pomogło miałęm gt430 1gb i wszystko jest jak powinoo dzieki wielkie