Karta graficzna pomocy!

Witam nie dawno kupiłem sobie kartę graficzną Geforce 7950 gx2 podłączyłem do komputera kartę i wyświetla obraz zainstalowałem sterowniki zer strony producenta na windows 7  64bit karta z series 7 następnie odpaliłem gothic 2 nk po czym wyświetlił się czarny obraz dzwięk startu z menu gry leciał lecz obraz nie wyświetlał się(czerny) wyłączyłem gre  i włączyłem league of legends  zalogowałem się i odpaliłem tryb na botach żeby sprawdzić karte  odpalił sie napis na środku ekranu league of legends i pojawił sie czarny ekran z napisem poza zakresem pracy 193.4khx/171hz i po chwili gra się załadowała  lecz ekran nadal był czarny ale było słychać dzwięk z gry league of legends i jak naciskałem myszka to postać sie poruszała bo cos tak gadała  w zgodzie z równowagą itp :smiley: NIE WIEM O CO CHODZI NIE ZNAM SIE NA KOMPUTERACH POMOCY!!! posiadam lg monitor i samsung  na lg wyskoczyło  poza zakresem pracy a na moim drugim monitorze samsung empfohlener mods 1920x1080 60 hz 

Mytesz.

Naprawdę takim wpisem chcesz uzyskać pomoc? Proszę popraw swój post tak, aby był zrozumiały i choć postaraj się zastosować do reguł języka polskiego.

 

 

Przy zmianie monitora byłoby całkowicie zrozumiałe, że nowy nie obsługuje tej konkretnej. Przy zmianie karty problem pewnie tkwi w ustawieniach gry.

Nie wiem jaką karę miałeś poprzednio, ale najprawdopodobniej wyświetlała ona obraz w jakiejś innej rozdzielczości. I tak masz w ustawieniach gry (gier). To co wyświetla monitor, to informacja, że zalecaną rozdzielczością jest 1920x1080 przy 60 Hz To komunikat monitora. Prawdopodobnie dostaje jakąś mu nieznaną, ustawioną wcześniej w grze.

Zmień ją w pliku (jesli dobrze kojarzę)

League of Legends\Config\game.cfg

lub jeśli nie potrafisz, to wykasuj ten plik. Odpal grę, zobacz czy pomogło.

 

Nie rozumiem, po co gdybanie, dostał proste polecenie?

 

 

dzięki wielkie pomogło miałęm gt430 1gb i wszystko jest jak powinoo dzieki wielkie