Karta graficzna porada

potrzebuje rady kogoś kto się zna na komputerach, mam komputer fujitsu siemens esprimo E5925  z intel  core dou  2 rdzenie 2,33ghz  z 2 gb ramu  zailicz dostarczony przez fujitsu o mocy 250W  obudowa typu small desktop, pytanie dotyczy karty graficznej która musze dokupić ponieważ moja stara karta dawno wysiadła i korzystam z zintegrowanej nie chce jakiejś mocnej byle odtworzyła gry w ktore gram od czasu do czasu oraz do pracy biurowej, wyszukałem sobie coś na allegro typu Low profile Ati radeon 3450 wersja PCI expres 256 tylko nie wiem czy mój komputer to obsłuży ponieważ słyszałem że karty grafki radeona mają kłopoty z tym komputerem! mógł by mi ktoś powiedzieć czy z tym kompem ta karta bedzie działać? bo zastanawiam się nad tym zakupem właśnie odnośnie tego czy bedzie poprawnie działać.

Na podobnym komputerze (Dell OptiPlex 745) z powodzeniem używałem Radeona HD4550 (low profile) oraz jej nowszych odpowiedników (5450 i 6450). Wszystkie te karty są bardzo słabe, ale czasami w coś da się zagrać.

 

Te Fujitsu były fabrycznie wyposażane w Radeony HD2400, GeForce 8600 GTS oraz GeForce 9300 GE.

wielkie dzieki wiele mi to powiedziało oraz ułatwiło życie:D co do karty wiem że nie nalezy do demonów szybkości ale nwn 1 bg2 bg1 lub inne gry podobne chyba odtworzy bez problemu na zintegrowanej mam nawet kłopot ze starą gra  na BloodRayane cześcią pierwszą a lubie sobie dhampirem czasem po walczyć drugą część niestety uważam za nie udaną ze względu na mechanike gry postacią i przekombinowane zadania:D

Co to są nwn 1, bg2 i 1? Napisz pełne tytuły.