Karta graficzna problem Radeon 9550

Witam, dostałem kartę radeon 9550 128MB AGP i mam mały problem, gdy włożę do kompa to wszystko mi się muli i nie da się ustawić większego odświeżania niż 60hz nawet w 800x600.

Myślę ze jest zepsuta, wcześniej miałem geforce 2 32MB i mi śmigało normalnie, a może mój komp nie może uciągnąć karty? Sterowniki sprawdzałem różne, stare nowe wersje, nawet Omegi nic nie dają

Celeron 900

512 RAM

Jaki zasilacz, płyta główna?

QWERTYQWERTY , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Po drugie, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

ale instalując nowe sterowniki czyścisz system np. DriveCleaner z pozostałości po

odinstalowanych sterownikach…?

ZASILACZ: AC 230V

PŁYTA GŁÓWNA: MERCURY

tak uzywalem Driver Sweeper

Podałeś teraz tylko przy jakim prądzie działa(ile Volt) i producenta.

A do tego raczej trzeba, rozkręcić budę i zobaczyć MOC(ile WATT) i producenta najlepiej z modelem zasilacza, lub jeżeli nie znajdziesz no to zasiłka no-name.

A do płyty głównej użyj Everest Home Edition albo Everest Ultimate Edition na trialu.

Nazwa płyty głównej: Kobian KOB 815e FSX <—MERCURY

Na zasilaczu pisze: stwichingpower supply MODEL: LC-B300ATX 280W

512 RAM

procesor Intel Celeron, 908 MHz (9 x 101)

Może włóż kartę, poinstaluj wszystko i zrób reset biosu.

może być , że zepsuta… ale może spróbuj dla pewności zainstalować na niej system od nowa…

No właśnie jak będzie zepsuta to wszystko pójdzie się … Powinna tak działać. Sprawdź u kogoś innego. No chyba, że masz niepotrzebny dysk jakiś.

przeinstalowalem na niej system, niestety jest to samo :?

Na moje oko to po prostu masz za słaby zasilacz. A po za tym płyta jest AGPx4 a karta x8 więc nawet w pełni byś z niej nie korzystał.