Karta Graficzna problem (sterowniki)

Witam !

Zakupiłem tydzień temu karte graficzną geforce 9500 gt , niezwłocznie przystapiłem do instalacji odinstalowując wcześniej sterowniki od starej karty (geforce 6600 LE ). Zamontowałem karte uruchomiłem komputer- karta działa bez zarzutu , następnie ściągnołem najnowsze sterowniki ze strony nvidia. Rozpocząłem instalacje sterowników gdy proces się zakończył uruchomiłem ponownie komputer jak wymagał instalator i w tym momencie pojawił się problem w trakcie uruchamiania systemu gdy miało się pojawić okienko Zapraszamy przy uruchomieniu Windowsa z napisem Zapraszamy wyskoczył blue screen który szybko się wyłączył i jedyne co zdążyłem odczytać to napis : “memory_managment” potem komputer próbował po raz kolejny uruchomić system. Myślałem że to wina biosa jednak po jego uaktualnieniu problem nie zniknął.

Parametry Komputera:

Płyta Główna : ConRoe 1333-D667 marki ASRock

Procesor : Intel Pentium E4500 core 2 duo

Zasilacz: 420 w (przy wymaganych 350)

Bardzo Prosze o szybką pomoc

Pozdrawiam :slight_smile:

To odinstaluj w trybie awaryjnym nowe sterowniki, i zainstaluj te dostarczone przez producenta. i sprawdź pamięć programem memtest (jest na livecd z ubuntu, można też pobrać bootowalne iso z samym memtestem)

Przy instalowaniu sterów nowych ze strony Nvidii zdarzają się wtopy. Najpierw wróć w awaryjnym trybie do poprzednich sterów albo sterów z płyty. odpal system. Jesli się uruchomi - ściągnij nowe stery z nvidii znowu, ale tym razem, zamiast je instalowac, odinstaluj najpierw te, co będziesz miał obecnie. Po kolejnym restarcie zainstaluj dopiero nowe.