Karta graficzna - problemy z uzytkowaniem

(Mateusz 931) #1

Witam! wgrałem grę Transformers The Game jest to wersja DEMO. Chciałem sprawdzić gierkę. Co jest dziwne przy każdym filmiku tnie jak wściekłe. Sprawdzałem na różnych rozdzielczościach.

Dziwne jest to że grafa ostatnio kupowana... miałem już raz z niąproblem prosiłbym o poczytanie tego wątku;

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

W grze Counter Strike dalej występują nie raz takie artefekty.

(Michal Kolatek) #2

Dodaj screen z większym rozmiarze, bo na tamtym nic nie widzę, lub zaznacz arty, już chyba wiem czarny prostokąt, rąb lub coś

płyta ma pci-e i agp, sprawdź jakie ma parametry, przesył i elektryczność, może z tym jest problem

przeczyść slot i styki karty, spr na innej płycie, zmień stery, pokasuj kodeki, mi ostatnio po wgraniu kodeków poznikały napisy w grze swat4, rozpocznij, opcje itd

(Mateusz 931) #3

Artefekty Tobi są na suficie .. jest całkiem inne łączenie.. łatwo dojrzeć przyjrzyj się.

Tak płyta ma i Pci i Agp gdzie mogę sprawdzić te parametry bo jeszcze się nie spotkałem. Cos jest nie tak z ta karta ;/

(Michal Kolatek) #4

Grając na lipnych detalach i oglądając kwadratowych ludzi, przyzwyczaiłem się że grafika w grach wygląda nie tak ;]

Dokumentacja płyty głównej, w Everescie, CPU-Z

(Mateusz 931) #5

Posprawdzam wszystko. Masz jakąś najnowsza wersje kodeków do tej karty - bo nie znam się na oznaczeniach nvidi.

Karta jest nie dawno kupione. Nie ma nawet miesiąca.

aha szukam w everescie i nie widze żadnych opcji przesylu i elektrycznosci.

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 15:40

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.18.html

Te stery będą OK? Ja wgrywałem te dołączone do karty graficznej na płycie.

(Michal Kolatek) #6

cpu-z mainboard i na dole graphic interface

w everescie np przetaktowanie i pokazuje jakie są złącza, lub mikroukład płyty

elektryczność powinna być w mamualu płyty

zobacz, czasami nowsze robią jeszcze większe cyrki, 3dguru.com i zobacz na nowszych z serii 9x.xx