Karta Graficzna, Procesor

Witam :) 

Masz jeden slot na pci x16, co do zasilacza nie jestem pewien czy uciągnie (mini 400 sam nie wiem do tej pułki cenowej, markę jakąś nie znam) Jaką masz aktualnie kartę? Zastanawiam się czy warto pakować Ci w ten komputer

Napisz ile masz pieniędzy i do czego to ma służyć bo stary quad + gt730 to będzie w grach beznadzieja

 Kupno Q 9650 jest nieopłacalne. Prędzej już Q6600. Zakup GT 730 tak samo się nie opłaca, bo to karta mało wydajna i dość droga. Zasilacz o niskiej mocy również zawęża wybór podzespołów.

Ja już bym w ten zestaw nie inwestował.

 

Aktualnie mam zintegrowaną intela

e8600 jest słabsze on nowych pentiumów/celeronów

Jedyna opcja to wymiana płyty głównej, reszta to strata kasy. Na tym sockecie już nic wydajnego nie poskładasz. Jak chcesz tanio i wydajnie to kup płytę na sockecie 1155 nowa ok 170zł + intel i3 np 2120 za 200zł lub i5 2400 za 350zł. Grafika z nowych minimum radeon 250x, używane radeon 7850 lub gtx660

Posiadasz tylko płytę główną? A co z pamięciami RAM?

Pod CS: GO istotny jest procesor i tutaj poniżej Q 6600 bym nie schodził.  Do tego procesora można kupić GTS 450.

Razem wyjdzie ok. 300 zł. 

Zasilacz będzie trzeba zmienić na mocniejszy. 

 

Gdyby nie to że mam sporo innych wydatków to kupiłbym nowszy sprzęt :stuck_out_tongue: Póki co patrze się by podrasować ten co mam a jak pieniążki będą to zakupiłbym nowiutki sprzęcik (Taki wydatek przewiduje na lato 2016)