Karta graficzna radeon 7700

Witam. Wczoraj podczas grania w jedną z gier zaczęly pojawiać sie problemy z grafika pojawiały sie jakiea paski a pozniej nawet monitor calkiem gasl i wyskakiwal komunikat o problemie z ekranem amd postanowiłem wiec zaktualizowac sterowniki. Uruchomiłem ponownie system i wszystko bylo okej dluzszy czas byla to jedna cisza przed burza ponownie paski na ekranie i ten sam blad co wczesniej. Zadzialalem wiec bardziej radykalnie wchodzac w menadzer urzadzen i klikajac odinstaluj karte graficzna i postanowilem zainstalowac ją na nowo. System od razu wyszukal instalke poszlo gladko i uruchamiam ponownie. Tylko teraz monitor nie reaguje na system niewlaczajac sie. Wszystko jest podpiete dobrze. Wyglada to tak jak by w ogole niewidzial karty graficznej. Odpalanie z płytą od karty czy systemową tez bez reakcji. Macie jakies pomysly ?

Sprawdź tryb awaryjny w Windows. Najpewniej grafa się uszkodziła i czeka cię zakup nowej. Integra powinna działać, o ile odłączysz obecną grafikę.

Jak mam wejsc w awaryjny skoro system niereaguje na żadne polecenia a jesli nawet to niewidze tego bo nawet po odlaczeniu karty na monitorze mam ciemnosc

Sprawdzałeś, jakie są temperatury karty graficznej? Te paski, o których piszesz, to artefakty.

No to mamy odpowiedż. Komputer stoi zaraz obok kaloryferów. Nic pozostaje isc do serwisu po nowa karte i zmienic miejsce stanowiska.