Karta graficzna - restartowanie się komputera

Witam szanownych forumowiczow,

Mam problem z karta graficzna Nvidia GeForce 920M w laptopie DELL Inspirion 15. Podczas uruchamiania sie systemu wyskakuje komunikat SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED (nvlddmkm.sys) i po kilku sekundach laptop sie restartuje i tak w kolko. Nie mozna dostac sie do systemu. Nie pomaga przywracanie systemu, reinstalacja itd. Sytuacje ratuje procedura ktora znalazlem w internecie, ktora pozwala sie dostac do wiersza polecenia w trybie awaryjnym, dzieki ktoremu problem zostaje chwilowo rozwiazany za pomoca odpowiedniej komendy. Nastepnie trzeba wylaczyc kare graficzna, gdyz inaczej problem ten pojawia sie znowu. Zainstalowanie nowych sterownikow karty graficznej tez nie ma wplywu na ten problem. Byc moze ktos z Was ma jakis pomysl co by to moglo byc? Najprawdopodobniej jak sadze swiadczy to o uszkodzeniu karty graficznej, a moze sie jednak mysle?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za ewentualne sugestie.

Według mnie na 90% karta padła
Ewentualnie zrób format i daj znać czy problem dalej występuje.

Wobec tego, jeśli tylko się da uruchomić system, odinstaluj całkowicie kartę graficzną nVidia przy pomocy programu Display Drivers Uninstaller: https://www.dobreprogramy.pl/Display-Driver-Uninstaller,Program,Windows,47643.html
Po restarcie Pulpit powinien się uruchomić w małej rozdzielczości. Następnie pobierz i zainstaluj sterowniki ze strony firmowej laptopa Dell Inspirion 15 (szkoda, że nie podałeś dokładnego modelu laptopa), odpowiednie dla Twojego systemu operacyjnego (też nie podałeś).