Karta graficzna sterownik do nvidia geforce gt 540M nie działa?

nie jest uszkodzona komputer sie wiesza jak mam zainstalowane sterowniki od nvidia
moze Otl przejade sprawdzis logi? bo w sumie tez mi sie system dlugo wczytuje. a czasem sie nie wiesza jakby mial swoje wybrane dni.

mam windows 7 nie widze w zakladce zadnego czujnika

Patrząc po nicku rocznik 89? a zero myślenia…

Zainstaluj program Aida64 i masz:

hehe ok sprawdze zobacze czy pomoze

Masz wrzucić tu screeny.

Wirusy niech Ci sprawdzą w dziale Bezpieczeństwo.

Jak karta dedykowana nie chce pracować na sterach producenta laptopa i Nvidia, to duże prawdopodobieństwo jej uszkodzenia.

podaj jak mozesz mi sterowniki producenta laptopa. mam duzo duplikatow typu nvidia znaczy sie plikoww awdzalem clenarem. mam ten program co mi dalej jestem gdzie powiedziales co mam tu zrobic?

Już dawano wyżej masz podany? NIE czytasz!

Do deinstalacji sterownika Nvidia użyj programu DDU w trybie awaryjnym, czyszczenie systemu Ccleanerem i przed instalacją usuń ręcznie inne stery Nvidia (i rozpakowane kopie z dysku) i instaluj podany.

robilem tak nie pomagało zawsze jakis syf po tym zostaje.
Karta wideo Intel® HD Graphics Family moze te mam za stare.

To integra - inna bajka.

Uaktualnij system na 100 % z WU i się zaktualizuje, jak jest coś nowego lub menadżer i PPM na tej karcie i niech szuka steru w sieci.

no ok zobacze odpisze jutro

a sprawdzilbys mi jeszcze logi z OTL?

Kolega @Acorus lub @Atis

sorry temat byl utworzony w dziale bezpieczenstwa i zostal przeniesiony i w ogole co ci to przeszkadza jak dobrych i inteligentnych ludzi o pomoc prosze moglbys spojzec kontem oka jako moderator i przeniesc po zakonczeniu tematu w odpowiednie miejsce. A jeżeli byłbyś tak pomocny jak udzielanie rozkazów lub wskazówek temat bylby dawno zamkniety. Pozdro ziomek podziel sie wiedza!