Karta graficzna sterownik do nvidia geforce gt 540M nie działa?

Witam on pewnego czasu mam problem z sterownikiem do karty graficznej . Podczas grania wyskakuje taki komunikat urzadzenie nvidia geforce gt 540M nie jest wymienne i nie mozna go wysunąć ani odlaczyc
gdy wylaczam ten sterownik to wszystko dziala tylko mam mala fps da sie to jakos naprawic?
Pomoże ktoś?

A próbowałeś przeinstalowywać sterowniki? Tym programem: https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html usuń sterowniki i zainstaluj je ponownie. I zalecam odpalić kompa w trybie awaryjnym i dopiero uruchomić program. Z resztą po odpaleniu programu, sam cię poinformuje o uruchomieniu kompa w trybie awaryjnym. I nim usuń sterowniki i zainstaluj je ponownie.

1 polubienie

I zastosuj sterownik do GF producenta laptopa.

1 polubienie

jak powinien sie nazywac plik do pobrania?

Nvida - karta grafiki.

Jaki to typ laptopa dokładnie i system? i 32 czy 64 bitowy.

1 polubienie

Wystarczy jak pobierzesz Nvidia Experience i on od razu znajdzie odpowiednie sterowniki i je zainstaluje.

1 polubienie

I zainstaluje ponownie sterowniki producenta Nvidia, które prawdopodobnie teraz ma? i robią problem?

Przed instalacją nowego sterownika uaktualnij system na 100 % z WU i NIE instaluj sterownika Nvidia.

Wyczyść system programem Ccleaner.

I dopiero instalacja sterownika producenta laptopa.

1 polubienie

system 64 bitowy usunelem tym programem sterowniki nvidia expirence instaluje mi sie odrazu z sterownikiem. wyszukałem najnowsze sterowniki zainstaluje zobacze czy działa. Dzieki za pomoc.

Acer model Aspire 5755g procesor: intel core i5-2430m
bede zmienial macie jakis dobry do polecenia tak do 2500 tys na raty?

Problem dalej istnieje z ta karta. jak zastosowac sterownik do producenta gdzie to sie robi?

Na stronie producenta. Daje ci link: https://www.acer.com/ac/pl/PL/content/drivers

ok i co mam pobrac?

jak wprowadzisz model swojego laptopa, na dole listy w Driver, będziesz miał VGA driver. I to musisz pobrać. Tylko są tam dwie wersję sterowników. Wybierz ten najwyższy, czyli pierwszy VGA driver

Do Nvidia (nie Intel) - tylko ważne do jakiego systemu? nie podałeś?

Czyli pierwszy VGA driver.

windows 7 home
VGA
VGA Driver
Data :
2012/10/19
Version:
9.18.13.0630
Vendor:
NVIDIA
Rozmiar :
237.1 MB

czyli to ?

https://global-download.acer.com/GDFiles/Driver/VGA/VGA_NVIDIA_8.17.12.8590_W7x86W7x64_A.zip?acerid=634691874415938013&Step1=NOTEBOOK&Step2=ASPIRE&Step3=ASPIRE%205755G&OS=711&LC=pl&BC=ACER&SC=EMEA_20

Pobierz, rozpakuj do katalogu na dysku systemowym.

zrobiłem jak mowiles ale podczas grania pokazal sie czarny ekran bez zdanego komunikatu. Musiałem resetowac komputer.

Możliwe, że dedykowana karta jest uszkodzona? jak masz gwarancję,to oddaj.

Najnowsza Aida64 i wrzuć tu dwa screeny:

  1. zakładka komputer i czujnik
  2. zakładka magazyn i smart, ma być cały.

nie rozumiem nie mam zakładki czujnik albo nie wiem gdzie to znalesc.
pobiore otl zobacz logi ok?

Ależ masz napisane.