Karta graficzna Toshiba

Serdecznie Witam wszystkich forumowiczów  :) Z racji tego, że jestem nowy na forum przepraszam jeśli moja prośba jest w złym dziale lub źle napisana.

 

Otóż mam pewien problem. Chciałbym się Was poradzić odnośnie mojego laptopa TOSHIBA SATELLITE L300-1CM.

Potrzebuje w nim wymienić kartę graficzną która się w nim znajduje a jest to INTEL GMA X4500 , niestety z tego co patrzyłem jest to stary laptop i nie mogę dokupić już takiej karty . 

Dlatego proszę was abyście mi doradzili jaki zamiennik,  kartę graficzną kupić która będzie pasowała i była kompatybilna z całym laptopem. Poszukuje zwykłej, taniej karty byle tylko działała , laptop z racji już swoich lat ma tylko normalnie działać, żadnych gier i służyć podstawowym celom na laptopie, ta żeby jeszcze pochodził trochę czasu.

 

Poniżej podaje pełną specyfikację mojego laptopu Toshiba:

procesor: Intel Pentium Dual Core Procesor T3200 (2.0 GHz, 1 MB L2Cache, 667 MHz FSB)

RAM : 2 GB DDR2

GRAFIKA : Intel Graphics Media Accelerator GMA 4500M ( 828 MB)

dysk twardy : 250 GB  WD

System operacyjny : Windows Vista ( domyślnie wgrany)

Zasilacz : Toshiba : Input    100-240V 1.3A  50-60 Hz

                               Output  19V  3.95A

 

Bardzo Was proszę o numery modeli kart graficznych , bądź jeśli to nie problem aukcji, sklepów czy stron gdzie mogę owe karty kupić. Z góry dziękuje za pomoc  :) 

Grafika, którą masz jest zintegrowana z płytą główną także nie masz możliwości jej wymiany. Nie wiem czemu się wam utarło, że można wymieniać grafikę w laptopie.

 

Jedyne wyjście to kupienie całej płyty choć pewnie już też nie znajdziesz, ani nie będzie to opłacalne. A koszt naprawy z wymianą takiego wlutowanego układu to koszt rzędu 300-400zł.

 

Teraz już wszystko rozumiem. Tak wiem że jest to nie opłacalne , lepiej kupię nowy laptop , a ten rozbiorę na części.  Dzięki wielkie za pomoc :wink: