Karta graficzna w BIOSie

Witam.

Jak zmieńic w biosie aby sygnał z karty zintegrowanej wychodził z karty graficznej pod AGP?

Nie mogę podac jaki jest BIOS na płycie głównej ani jej model ponieważ jest to problem u mojego kolegi, wiec proszę o wyrozumiałośc.

Niech kolega podłączy kabel od monitora do tej grafiki na AGP i ta zintegrowana zostanie automatycznie wyłączona.

Próbował On już tak i nic nie dało, nie było sygnału na wyjściu

W BIOSie niech szuka opcji ‘‘Graphics Displays’’ i przełączy na AGP.

Prawidłowo to najpierw niech odinstaluje w menedżerze urządzeń tą zintegrowaną grafikę , zamknie system i dopiero niech podłączy monitor do tej karty na AGP i włączy komputer.

czy ja dobrze zrozumiałem?

Przełączyc w biose na agp, odinstalowac zintegrowana, podlaczyc pod agb monitor tak?

Przed ingerencją w BIOSie niech wyłączy tą zintegrowaną grafikę w menedżerze urządzeń , wyłączy kompa i niech podłączy monitor do tej karty na AGP i dopiero jak ten zabieg nie zadziała to niech wejdzie w BIOS i przełączy to co napisałem.

Nic to nie daje, nie znalazłem w BIOSie nic dotyczacej karty graficznej. BIOS jest standardowy BIOS AMI. Czy mógłby ktoś pokierować gdzie w tym biosie są takie ustawienia?

Versja BIOSu to 02.54