Karta graficzna w granicach 300 zł na Asus M2N-SLI Deluxe

Hej :slight_smile:

Niestety mój 6-letni geforce 8600 GTS, z którego jestem bardzo zadowolony ostatnio zaczął wywalać piksele różnych kolorów. Domyślam się, że kończy się jej żywot :wink:

Mam do dyspozycji około 300-400 zł. Chciałbym kupić kartę graficzną nieużywaną w tej cenie lub mniejszej, ale lepszej niż moje 8600 GTS. Co takiego polecacie?

Chętnie bym kupił 8800 GT, albo 9800 GT, ale tego już nie ma w sklepach ;/

Nazwa płyty głównej: Asus M2N-SLI Deluxe (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN, IEEE-1394)

Co myślicie o takim rozwiązaniu:

http://allegro.pl/karta-grafiki-gainwar … 94149.html

?

Pozdrawiam :slight_smile:

Jestem posiadaczem tego Gainwarda (nie, nie sugeruj się podpisem :slight_smile: ). Przy co bardziej dynamicznych akcjach czasem zwolni (OMSI na full na przykład), lecz idzie komfortowo grać. Jedyny minus jest taki, że w nocy naprawdę potrafi “dać po uszach”.

Do 400 zł najlepiej kupić HD6770

http://www.neo24.pl/?p=asus_6770_1gb_ea … _id=103113

A jaki masz procesor? Jeżeli słaby to nie ma sensu wkładać jakiś wypasionych kart bo i tak nie będą one wykorzystywane…

Chyba że procka też wymienisz, ale jeżeli nie to nie ma sensu…

Mój procek to:

Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz (11.5 x 200) 4400+

Radeona nie chcę, mam z nimi zawsze problem :wink:

Znowu ten mit, czasy w których liczył się silniejszy procesor dawno minęły chyba że dalej żyjesz w epoce Pentium 3 i kart z obsługą T&L czyli np TNT2.

Jakie miałeś Radeony że masz do nich uraz, modele z przed 10 lat? Obecnie jak AMD przejęło ATi o większe problemy można mieć ze sterownikami Nvidii. Sam w domu używam Radeonów z serii HD od 2000 do 6000 i z żadnym nie miałem problemów. A w cenie 300-400 zł nie znajdziesz nic lepszego od HD6770, jedyna ciekawa karta od NV to GTX560, ale to już przedział cenowy 600+

Nie wiem czy to było do mnie czy do kogo ale tak:

Kolega podał procek i już ten procek będzie lekko ograniczał 9800GT, a skąd wiem? Gdyż miałem kiedyś bardzo podobny procesor i tą kartę… później po wsadzeniu mocniejszego procka karta nabrała rozpędu! !!

pod ten procesor GTX560 to już naprawde jest śmieszne :lol: :lol: :lol: :lol:

Potwierdzam, po zakupie GTS 450 karta działa gorzej niż moja stara 8600 gts.