Karta graficzna wyłącza monitor, artefakty

Gdy chcę zagrać w jakąś grę typu rappelz ,metin itd. komputer przechodzi w trym sleep lub wyskakuje coś o karcie graficznej(niestety nie mogę podać dokładnie ponieważ teraz cały czas przechodzi w tryb sleep). Zupełnie inna sytuacja jest gdy gram w minecrafta po pewnym czasie (góra minuta) pojawiają sie paski kolorowe (oczywiście gra sie zacina) zostają one do póki nie zresetuje.Monitor na 100% jest dobry.Wydaje mi się że wina leży po stronie karty graficznej.Ile może kosztować wymienienie karty?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Sprawdź temperatury podzespołów (w szczególności karty graficznej) w HWMonitor

Dodane 24.11.2013 (N) 11:15

Podaj konfigurację komputera (w tym model zasilacza).

temperatura http://postimg.org/image/iy7702aoj/ bez obciążenia

zasilacz model 4life/400

I/P A/C 230V 4A 50Hz

HWMonitor nie wyświetla temperatury karty graficznej, pobierz [http://de1-dl.techpowerup.com/SysInfo/GPU-Z/GPU-Z.0.7.4.exe]GPU-Z](http://de1-dl.techpowerup.com/SysInfo/GPU-Z/GPU-Z.0.7.4.exe]GPU-Z) i sprawdź temperaturę karty w zakładce Sensors.

Dodane 24.11.2013 (N) 14:41

Jeśli chodzi o zasilacz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html#6014195

Nie wyświetla temperatury karty. Masz zainstalowany odpowiedni sterownik? Usuń stary sterownik, wyczyść dysk i rejestr ccleanerem, dowiedz się jaki to model karty i zainstaluj sterownik

http://postimg.org/image/82d08xrap/