Karta graficzna wysyłana listem poleconym, a masa przesyłki


(Lightextract) #1

Ok, fajnie - użyszkodnik Allegro wysłał mi kartę graficzną listem poleconym zgodnie z tym, jak to miało być. Ma za wszystko bardzo dobre oceny, max za przesyłkę, opis itp. (5.0) Oszustwo raczej mało co wchodzi w grę, jest to GF 6600GT do starego kompa za 2Xzł i to jeszcze "obrobiony" przez jakąś nieznaną firmę, ale ogółem i tak pewnie będzie git - byleby się nie przegrzewała i wiatrak nie przypominał helikoptera a podobno jest ok. Jednak masa wg numeru listu który wpisuje w pocztowym serwisie aby podejrzeć stan paczki, wynosi 0,005kg, gabaryt A. Czy to normalne? Czy może zdarzają im się pomyłki?


(Longhorn2009) #2

Możliwe że pomyłka, choć jak dotąd nie spotkałem się z taką sytuacją. Najlepiej nie gorączkuj się tylko poczekać te kilka dni na paczkę.


(Lightextract) #3

Nie gorączkuję się właśnie z tego powodu, że allegrowicz wydaje się być zaufany… możliwe że pomyłka. Dobrze jednak wiedzieć, że być może niezbyt takowe się zdarzają. Dzięki :slight_smile:


(BlackFX) #4

Optymistycznie patrząc na sprawę podejrzewam błąd, a pesymistycznie to możesz dostać wydrukowane zdjęcie karty graficznej.


(Lightextract) #5

Raczej zdjęć nie dostanę choćby ze względu na opis, który mówi że zdjęcia przedstawiają oferowany produkt - czyli nie mogą same w sobie być produktem :smiley: Chyba że jakiś specyficzny przekręt i do tego totalny, skoro taka ocena wysoka za opisy produktów itp. tej osoby :stuck_out_tongue: Realnie bądź jak kto woli - optymistycznie, obstawiam błąd. Aukcja tu: http://allegro.pl/geforce-6600-gt-agp-i4343921462.html


(olmeca) #6

Nie masz się co martwić, ostatnio jak szedł do mnie wyświetlacz do Kindle, to w papierach waga przesyłki wynosiła 0

 

http://forum.dpcdn.pl/uploads/gallery/category_20/gallery_94579_20_22310.jpg


(Lightextract) #7

:o takiej odpowiedzi potrzebowałem, choć niezbyt się martwię  :D Dzięki :slight_smile: