KArta graficzna ? Wzrost wydajności

Witam!

Czy włożenie do komputera lepszej karty graficznej może przyspieszyć działanie gier ?

No jasne. Trochę dziwne pytanie, bo wydajność w grach zależy głównie od karty graficznej. Podaj resztę kompa wraz z zasilaczem (marka, moc).

Właśnie wiem ale u mnie tego nie widać, a może jest nawet odwrotnie.

Wcześniej posiadałem Radeona 9600, wczoraj kupiłem x1650 wraz z Asrockiem ze zintegrowaną grafiką na której pracuje celefon 2 GHz, dysk 80 gb WD ATA, Ram 256 Vdata + 256 Goodram ( Niedługo bedzie Vdata 512mb ) oraaz zasilacz Megabajt 350 W ( Wiem że badziewie ) Co trzeba wymienić tanim kosZtem żęby zauważyć zwiększoną wydajnoś? Do porównania użyłem gry Fifa 07, która wcześniej chodziła na srednich detalach i na sredniej rozdzieczości przyzwoicie teraz na tej samej chodzi mozliwe ze jeszcze gożej już nie wspominając już na wysokich detalach

  1. Ram

  2. Grafa/Proc

Blokuje ci procek i ramy

400 zł na karty i ramy masz, a Fortrona/Delte 350W za 50zł nie chce ci się kupić?

Dlaczego przecierz ten zasilacz nie jest wcale taki zły mam taki sam od 4 lat i wszystko chodzi bez problemu. :wink:

To co mam dokładnie wymienić? Rozumiem że zasilacz ? Płyta ma ddr oraz socket 478 to co byyś mi polecił kupic by nie blokować możliwości tej karty?

Nie zrozumiałeś kontekstu zdania

Przeczytaj jeszcze raz

Zależy ile masz kasy.

Nie wiem ile masz slotów na te ddr

Dokup druga 256 i 512

Chodzi mi o to żebyś polecił mi najtańsze jak sie da części do tego koompa by wszystko chodziło dość poprawnie. Slotów na pamięci mam 2. Bedą ta wsadzone jak już mówiłem moje 512, której jest w serwisie oraz dodatkowe 256.