Karta Graficzna Za 150 zl

Witam Oto Moja specyfikacja

 

Zasilacz-fell3 ilumination 500w 

Plyta-asrock h61m-s

Ram-4 gb 

Procesor-Intel Celeron G550

Macie jakieś pomysły Dam rade odpalić gta v na najgorszych ustawieniach?

Zasilacz nadaje się do wymiany,bo nie jest najlepszej jakości.

Po drugie za 150 złotych nie da się  za bardzo kupić karty na której pójdzie GTA 5,Moim zdaniem takie minimum to coś pokroju Radeona 7770 i do tego wymień procesor na minimum Celeron G16xx a na najniższych se pograsz.Wiem po sam sprawdzałem na takiej konfiguracji i da się jakoś grać.Przechodzić misję bez denerwowania się że są bardzo duże spadki FPS.

Niestety mój budżet to tylko 150 zł D:

a ta karta kosztuje 200 zł

Karta do 150 zł to HD6770 lub HD5770.

A może Lepszy gtx 460?

Jasne, że lepszy. Miałem go zaproponować, ale za cenę do 150 zł chyba go nie kupisz.

Nawet nie próbuj wrzucić gtx 460 do tego zasilacz bo pożegnasz się z kartą i zasilaczem. Proponuję hd 6770, hd 5770 :slight_smile:

Dzięki Za odpowiedzi Dam Wal Lika A i kupiłem Hd6770 I przejściówkę żeby swój monitor podpiąć d-sub dzięki a i czy będe miał 30 fps w gta może ?

xXCysiuXx , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

https://www.youtube.com/watch?v=c-uUfgk9Jdk działać Ci będzie mniej więcej w ten sposób. W każdym bądź razie i tak wyciągniesz 30fps :slight_smile: