Karta graficzna - zakup do 200 zł

Siema, mam zamiar kupić nową kartę graficzną do mojego PC, ponieważ starą spaliłem -.-

Z racji tego, że się nie znam na Hardware zwracam się do was z prośbą, abyście doradzili mi na co zwracać uwagę przy zakupie oraz podali kilka przykładów kart jakie polecacie i na jakie miałbym zwrócić uwagę :slight_smile:

Budżet: 200 zł. Interesuje mnie tylko NOWA karta graficzna do PC.

Karta miałaby być głównie do grania w gry typu Battlefield 3, Counter-Strike Global:Offensive, Need For Speed MW2, Nba2k14/13.

Ps. Ciekawe czy coś za tą kasę uda się znaleźć xD

Aha i jeszcze jedno jeśli trzeba jakieś zrzuty ekranu, albo jakieś inne informacje na temat mojego PC to śmiało pisać. Nie zamieściłem tego, ponieważ się na tym nie znam :confused:

Już mam, myślę, że to wam starczy :slight_smile:

http://img.pl/TYjd

http://img.pl/hZjd.png

http://img.pl/jZjd.png

daj screen z zakładki mainboard

za 200zł nie kupisz grafiki do wymienionych gier a już na pewno nie do BF3 a jeszcze do multi to hoho, chyba że sobie “narysujesz”

po co kupować grafikę za 200zł będziesz miał to samo co na zintegrowanej (jeśli taką masz w płycie głównej) jeżeli mowa o nowej grafice, z używanych może ktoś by się chciał pozbyć w miarę dobrej grafiki za ułamek jej wartości

Zakładka Mainboard na życzenie :slight_smile:

http://img.pl/nrkd.png

Chciałbym dodać, że na mojej starej karcie graficznej Geforce 8800 GT BF3, CS:GO odpalały z całkiem niezłymi FPS’ ami :slight_smile:

Jaki zasilacz? Za tą cenę można kupić GTxa 260.

http://s0.zmniejszacz.pl/P1011948_zmniejszacz-pl_73780.jpg

Większa wersja tutaj: http://img.pl/Dxkd

___________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do postów.

Spali zasilacz GTXem 260 :stuck_out_tongue: Najrozsądniej byłoby trochę dozbierać kasy i kupić 7750.

Kumpel doradził taką oto kartę http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-gt630-2048mb-ddr3-128bit-pci-e-i3547352671.html

Nada się ? :stuck_out_tongue:

GT630 to nie karta do gier

Tu niestety potrzebny większy budżet, bo przy takim zasilaczu mocniejszej karty graficznej nie włoży. Nie mówiąc o tym, że za 200zł i tak dobrej karty do tych gier nie kupi.

Tak przydałoby się z 500zł na zasilacz Corsair VS 450W oraz grafikę 7750.

no bez nowego zasilacza nawet nie ma co wymyślać nawet do byle słabej grafy która te gry odpali na minimum trzeba zasilacza 400W

Chociaż narazie mogłby kupić tego HD 7750, w stresie bierze chyba ~60W, procesor 120W, reszta ~20W, Czyli jeszcze 20W zapasu dla linii 12V, lecz wiadomo że jak się gra to pobór prądu jest mniejszy, bo nie każda gra potrafi wykorzystać procesor i kartę graficzną w 100% razem. Chociaż na przyszłość można myśleć o wymianie zasilacza.