Karta graficzna

To tak, mam zamiar kupić nowy komp i już mam płytę główną na oku, która będzie mieć 2 złącza na karty graficzne w trybie CrossFire i teraz moje pytanie jaką kupić kartę graficzną za 1. razem, a kolejną dokupiłbym np. po roku jak już niestety będzie trzeba “doładować” w sprzęt. Jakieś propozycje ?

To zależy od funduszy i podaj tą płytkę może znajdzie si.ę lepsze

W ogóle to podaj budżet na całego kompa.

No moge kupic GTX 280 albo Radeon HD 4870 . No to wiecie co chcę :stuck_out_tongue:

no to radka jak chcesz cf bo niby jakim cudem chcesz 2 gtx włożyć po roku to ja nie wiem

Zastanawiam się nad kupnem

http://ranking.chip.pl/ranking.php?sp=50703&t=27

Jak myslicie.

Jak masz monitor 24’’ lub większą panoramę o dużej rozdzielczości, i stać Ciebie na prąd :wink: karta ciągnie 170W to można brać, ale ja osobiście nawet jak bym bym miał na tą kartę i grał w coś więcej oprócz Coda2, Hitmanów, GTASA, i starych strategii to bym jej nie brał 4870 jest dosyć mocna, a nie długo i tak wyjdzie nowa grafa to ten X2 może zostać pokonany przez jedną nowsza, i sporo na niej stracisz przy sprzedaży. Kupowałbym 4870, wyjdą nowe sprzedać i kupić coś z nowszej generacji.

Proximo ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif