Karta Graficzna

Mam problem dzisaj mój brat odinstalował karte graficzna a ja nie mam sterowników wszedlem na nvidia.pl i tam dalem szukaj sterownikó na mój komputer czy jakos tak ale nic sie nie stalo wiec dalem na sterwniki i tam program operacyjny i nie wiem co tu zrobic bo mi kolega instalowal kompa a ja sie za bardzo na tym nie znam i czy jak sciagne zle to cos sie stanie?

Jaką masz kartę graficzną i jaki OS?

OS= System Operacyjny.

Nie wiesz? Mój komputer właściwości tam wszystko pisze. :wink:

uru101 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

We właściwościach “mój komputer” nic nie jest napisane o karcie graficznej. Przynajmniej w Viście. Żeby sprawdzić model karty graficznej - mówię cały czas o Viście - kliknij start, w “rozpocznij wyszukiwanie” napisz “informacje”, zanim skończysz pisać powinno znaleźć “informacje o systemie”. Kliknij w to. Teraz po lewej stronie okna, które Ci wyskoczy dziabnij w plusik przy “składniki”, a następnie wybierz “ekran”. Po krótkiej chwili - “odświeżanie informacji o systemie” - wyskoczy lista. Poszukaj nań elementu “opis karty”, a obok w kolumnie elementu będziesz miał podany dokładny model swojej karty, do której potrzebujesz sterowników

Przeniesiony z Problemy