Karta graficzna

Kupiłem ostatnio używanego r7 360 po włożeniu go do komputera i odpaleniu wyskoczył ekran gdzie można wycisnąć przycisk i wejść w bios a późnej czarny ekran. Mi sie wydaje ze to winna zasilacz bo to tylko 400wat

A zasilacz to?

Karta chyba nie ma dodatkowego zasilania?

Lektura:

http://pclab.pl/art67626-35.html

A wcześniej jaką kartę grafiki miałeś?

Odepnij dysk systemowy od płyty i sprawdź, czy wejdziesz do biosu?

Komputer na integrze normalnie sie włącza a karta ma 6 pin zasilanie

To zrobisz tak:

  • komp wyłączony i odłączony od zasilania 230 V
  • nowa karta porządnie wsadzona do slotu PCIE, prawidłowo podłączone dodatkowe zasilanie i tu podpięty monitor.
  • reset biosu baterią:

Komputer odłączony od zasilania 230V, poprawnie w slocie założona karta PCIE, jak potrzebne dodatkowe zasilanie, to ma być podpięte zgodnie z instrukcją karty -monitor tu podpięty, wyjmujesz baterię z płyty na 10 minut, wkładasz, uruchamiasz kompa i start do biosu i jak tu wejdziesz to pół sukcesu, ustawisz datę i godzinę (prawidłowy reset zresetuje te dane) i zapiszesz bios Save.

Zasilanie 6pin musi być podłączone. Jeśli karta sprawna to być może tylko brakuje sterowników, choć nawet na systemowych sterownikach powinien być obraz. Możesz sprawdzić sytuację w trybie awaryjnym lub awaryjnym z obsługą sieci aby pobrać sterownik. Oczywiście LCD ma być podłączony do radeona.

Właśnie chodzi o to ze jest podłączony r7 360 z monitorem i jak zmieniam w bios ustawienia żeby komputer uruchamial się r7 to wyskakuje obraz gdzie mogę wejść w bios a potem czarny ekran a jak jest ustawiony na integre to wszystko normalnie . jak wchodzę w menadżer urządzeń to przy karcie granicznej jest napisane cos tam vega

Zrobiłeś co napisałem wyżej?

A jaką kartę PCIE miałeś wcześniej?

Weź program DDU i oczyść system ze sterów jak są AMD i Nvidia - najlepiej z trybu awaryjnego.

Plus program Ccleaner i zrób porządek w systemie.

System masz zaktualizowany?

Dzięki wielkie wygranie sterowników pomogło :sunglasses: