Karta Graficzna

Witam o to moje parametry płyty głównej, chciałbym sie dowiedzieć czy w tym sprzecie (laptop) była by możliwość wsadzenia dedykowanej karty graficznej, zaintegrowana nie daje rady. Procesor komputera
Nazwa Procesora Intel® Pentium® CPU B960 @ 2.20GHz
NumberOfLogicalProcessors 2
Nazwa kodowa N/A
Producent GenuineIntel
Szybkość taktowania 2200 Mhz
Maksymalne taktowanie 2200 Mhz
Napięcie 0V
Zewnętrzny zegar 1333 Mhz
Numer seryjny BFEBFBFF000206A7
ID Procesora x64 Family 6 Model 42 Stepping 7
Oznaczenie gniazda procesora CPU1
L1 Cache 32 KB
L1 Cache 32 KB
L2 Cache 256 KB
L3 Cache 2048 KB
Płyta główna
Model 166F
Producent Hewlett-Packard
Numer seryjny PBVEK012C1IAU0
Nazwa BIOSu InsydeH2O Version 03.61.01F.66
Producent BIOSu Insyde
Wersja SMBIOSu F.66
Data BIOSu 2013-01-24

Na 99% nie da rady.
PS podałeś wszystko, poza dokładnym modelem np. pod spodem na tabliczce znamionowej - to pewnie jakiś Pavilion (DV…).

Znalazłem HP Pavilion g6-1372ea To ten, było napisane z tyłu laptopa

Laptop ma swoje lata, a co za tym idzie, dawniej nie było możliwości, wsadzenia dedykowanej karty graficznej, przynajmniej do Paviliona.

rozumiem ze i tutaj tez sie nie da ?

Mogę mylić się - niech ktoś poprawi mnie, ale tutaj nie da rady. Tylko zintegrowana.

@kamilos214 nie, nie da się. Układ graficzny jest przylutowany do płyty głównej. Gdyby nawet był jakiś ‘mod’ do tego laptopa, to koszt takiego zabiegu przewyższy wartość całego laptopa (pamietaj, że procesora też nie masz za dobrego). Do gier ten laptop się już nie nadaje. Do innych rzeczy - rozbudowa do 4GB i jakiegoś małego dysku SSD da mu drugą młodość.

Bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedz. Teraz wszytko wiadomo, nie zostaje nic jak stacjonarny. Miłego dnia wszystkim.