Karta graficzna

Powtarzam, od strony technicznej karta wystarczy do jakichś gier, nie jest tak stara by rozleciała się (statystcznie), nie powinna spalić zasilacza.

To było obiektywnie, subiektywnie zaś decyzje dot. zakupu bez ewentualnej gwarancji musisz podjąć sam, bo to Ty zostaniesz “jakby co” o 200 zł lżejszy. :wink:

To jeśli mam taki zasilacz to jaką kartę graficzną proponujesz żebym kupił ?

Napisał Ci to co najmniej trzy razy.

Ale pod ten zasilacz skoro jest słaby to jaka karta bedzie dobra pod niego ?

To też Ci napisał.

może byc taka dobra GT 1030

Nie, wydajność jest tragiczna. Szczególnie jak DDR3 trafisz. O niebo lepszy rx550.

a taka Radeon HD 7750 2GB DDR3

Chcesz kartę na której w coś pograsz, czy bezużyteczny przycisk do papieru?
Bo tylko do tego nadadzą się te Radeony, nawet jeżeli jakimś cudem będą działały.

Dla Ciebie nimimum to 750TI lub RX 550, jeżeli nie masz środków na droższą kartę, to nie będziesz miał ich więcej kupując złom.

A co do samej karty, z DDR3 to złom nad złomy.

ed. Masz , zapytaj faceta, czy da Ci gwarancję na rozruch, wydajność od biedy da Ci w coś pograć i nie powinna się rozlecieć z racji wieku.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-msi-rx550-2gb-oc-lp

Popieram nie ma co kupować starej karty graficznej , lepiej trochę pozbierać i kupić coś nowego " nowszego " w przedziale 500 - 700 jest w czym wybierać

To już znacząco więcej niż Autor planował, ale nawet do 300 czasami można złapać 1050 czy rx 560, a 750TI czy rx 550 za 200 kilka złotych nie jest specjalnym wyczynem. Tutaj natomiast mamy sytuacje, że Autor założył, że wyda określoną kwotę na karty, im mniej tyl lepiej, i wygrzebuje oferty o wydajności słabszej niz niejedna integra. :slight_smile:

Ja rozumie pojęcie ograniczony budżet, ale parcie na zakup złomu jest dla mnie tajemnicą…