Karta graficzna

Witam! , mam pytanie czy ta karta graficzna jest dobra ? MSI Radeon hd7770 ddr5
zasilacz modecom 420w, intel pentium g4560, płyta główna MSI H110M PRO-D, ram 8gb ,
do 150zł

Absolutnie nie.
Wydajność gorsza od zintegrowanej Vegi 11 od AMD.
Wiek: rychły zgon
Sugerowane karty: rx 570/gt1060 3GB/1050TI.
Minimum: Gt1050/rx 560
Używane od 200-250 dostaniesz.

ja chce do 150zł

Więc odłóż i nie wyrzucaj pieniędzy w błoto, bo kupisz takie złomisko jak ten zasilacz Modecom. 240W na 12 z 420W. Podpinając tam “mocną, tanią, wiekową” karte, przez tego śmiecia, najprawdopodobniej uszkodzisz komputer.

Max to karty 75W, a do 150 zł możesz, przy dozie szczęścia, dostać 750(TI), co i tak średnio sensowne, bo relatywnie słaba i stara.

może być ta?
ttr

Zależy jaka cena i czy przynajmniej kilka dni gwarancji rozruchowej, jak nie przekracza 200 zł i tydzień da, to OK.

150 zł tak gościu napisał
Kartę użytkowałem ja, mam dowód zakupu, paragon, opakowanie, wszystko co wchodzi w jej skład.

Ok, ok, ja też mam paragon i opakowanie za Celerona 400 i to dla Ciebie żadna gwarancja. Ta karta na 99,99% jest po okresie gwarancyjnym producenta / spzredawcy. Dlatego Ciebie interesuje gwarancja rozruchowa, nie archiwalne opakowanie lub paragon. To ma działać. :wink:

to jest dobra?

Jest dobra tylko i wyłącznie jeżeli dostaniesz jakąkolwiek gwarancje rozruchową, nawet 24h wystarcza Ci na “przejechanie jej ooct”. Bez czegoś takiego bym niczego nie kupił. :stuck_out_tongue_winking_eye: Skoro “dobra”, to z czym ma sprzedawca kłopot…?

to jaką mi polecisz do 200 zł

taka może być ??

Szukaj 750Ti z 2GB RAM.

Na “zwykłej” 750-tce grałem w FEAR. Ale w FEAR 2 już grać się nie dało.

mam jeszcze taką
Nie wiem czy dobra bo ja mam zasilacz 420w 8gb intel pentium g4560 msi h110M PRO-D

Nie nie masz 420, sprawdź sobie na tabliczce, masz pewnie ok 240, zależnie od modelu.
Pozostałe 200W jest nie używane, no chyba, że odkurzacz chcesz przez USB podpinać, to zwracam honor.

I odpowiadając na pytanie 750TI jest pierwszą karta jaką możesz kupić, alternatywa to rx 550.

Osobiscie jednak naprawdę próbowałbym dostać/ wytargować 1050. 4 lata różnicy wieku i z 30% wydajnośc jest dużą różnicą przy podobnej cenie.

I mówię to z troski o Twój budżet, karty nie są wieczne i nie wiem na ile chcesz co chwilę, pesymistycznie myśląc, wymieniać.

moge wysłać zdjecie
ze mam taki zasilacz
1

No to przeceniłem Ciebie, z 420 dla karty i procesora masz faktycznie dostępne tylko 228W. Przy czym nie ryzykowałbym więcej jak 3/4 wykorzystać, bo to marny produkt.

Czyli jak mówiłem: chcąc kupić starą i prądożerna kartę wyłóz 150zł na zasilacz, który to uciągnie, jeżeli nie to tylko te do 75W. :wink:

czyli jaką karte graficzną kupic moze byc ta

W okolicach 150-200 zł masz tylko 750TI. One daja “jakaś” wydajnosć i nie są muzeum.
Osobiście jednak nie kupiłbym u kogoś, kto nie da gwarancji rozruchowej, Ty możesz zdecydować inaczej.

czyli moge to kupić?