Karta grafiki do 300zł

Czy jest jakaś dobra karta do 300zł do gier o wysokich wymaganiach typu wiedźmin, factor i inne.

Jaką masz płyte główną i jaki zasilacz??

Nazwa płyty głównej ASRock ALiveNF6G-VSTA, a zasiłka ma 350v nazwy tam niema, pisze coś Colors i tyle.

może Colors-IT, wymiana np Modecom MC 350W ATX 2.0 ~70 zł grafa np Sapphire HD3850 ~220 zł, podaj co masz w kompie.

AMD Athlon 3500+, zasiłkie i płyte znacie, 2,5gb kingstone, dysk samsung 250gb

ewentualnie 86oo gt z 512 ramu

lepsza od tego jest HD 2600XT za 100 zł.

Kupuj MC350 i 3850

GeForce 8800GS/9600GSO, 9600GT, Radeon HD3850 512MB / HD3870

zgredzio , problem w tym, że przy tym zasilaczu należy obawiać się o cały komputer, a przy wymianie zasilacza nie starczy już kasy na Twoje karty…

Chucynek , jak chcesz nową graficzną kupić, to musisz wymienić zasilacz, bo na tym Twoim to loteria, na której raczej przegrasz… Jak nie ma szans uzbierać więcej kasy na modernizację kompa niż 300zł, to skorzystaj z rady Tobi’ego.

No mógł bym wydać 350zł na tą modernizacje, miałem wcześniej lepszą kartę graficzną ale się zjarała i wsadzili mi Asus 7300gt silent i ona mi się grzeje do 70 już przy samym włączeniu kompa więc nie gram w gry przez to. A temp. pozostałych nie przekracza 30C.

Takie coś tam znalazłem.

Karta grafiki PALIT GeForce 8600GTS 512MB 128bit HDTV/2xDVI PCI-E

PS. Komp na gwarancji i części muszą być z Vobis! Bo tam był kupiony.

Jak mieszka ktoś koło Vobis na ul. Strzelców Bytomskich 27a, i ma możliwość to niech sprawdzi części, będę bardzo wdzięczny.

8600 nie bierz. One cżesto też się grzeją. Pop za tym kolega ma i jakos w wiedźmina pograc plynnie nie może.

To może takie coś?

Karta grafiki Gigabyte Radeon HD3850 512MB TV/DVI PCI-E

Zasilacz FEEL 3-350ATX 350W ATX PFC Retail Illumination

Bo takie są w Vobis…


Trza było go składać a nie kupić cały…

Radeon HD 3870 - http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/363401

Modecom MC-350 http://www.ceneo.pl/GotoURL.aspx?accoun … ID=7308163

Jeśli nie starczy ci pieniędzy to wówczas weź Radeona HD 3850 512mb lub GF 9600GT.

Chwila, kupiłeś w Vobisie kompa z lepszą grafiką, którą gdy się zepsuła w ramach gwarancji wymienili Ci na słabszą? Zgodziłeś się na to, czy zrobili to bez Twojej wiedzy?

Dowiedz się, czy masz gwarancję na całego kompa, czy na podzespoły. Zapytaj w Vobisie, czy jakbyś sam wymienił zasilacz kupiony gdzieś indziej na mocniejszy, to czy tracisz gwarancję na pozostałe podzespoły (jeżeli tak, to niech pokażą to w umowie gwarancyjnej). Niby nie powinno tak być, ale różnie bywa.

Jeżeli jedynym wyjściem jest kupno zasilacza w vobisie, to nie widzę innej możliwości jak kupno Volcano (bo Feel to ma złą opinię, chociaż podobno, ale tylko podobno, wersja III jest nieco lepiej wykonana), ale to wydatek 300zł i zostaje 50zł na kartę graficzną, więc trzeba by było zbierać.

Jeżeli możesz kupić gdzieś indziej, a ostateczny limit to 350zł, to Modecom MC-350 http://www.ceneo.pl/132815 w granicach 80zł i Galaxy 9600 http://www.ceneo.pl/1464629 w granicach 280zł.

Tego Radka bierz.

Wymieniali bez mojej wiedzy :oops: , ja tam nie dawałem kompa tylko moja mama. Ona się nie zna, mnie w tedy nie było gdy ona kompa zawoziła. Przeczytałem teraz gwarancje i tam pisze (a tą kartę którą ja miałem jej już nie produkują, to Była Geforce 7300gt z NVidia).

O ile się nie mylę, nie wyspałem się i mi się miesza.

A tak na marginesie, ta karta osiągała dzisiaj rekord 105*C w stresie, 90*C w stanie uśpienia. (Ona nie ma wiatraczka, a ja nie będę kupował na taki szajs wiatraczka…).

A ewentualna zmiana konstrukcji prowadzi do utraty gwarancji… Niedobrze…

A mama podpisała jakąś zgodę czy coś w tym stylu? Jak bez wiedzy jej to zrobili, to możesz żądać chyba zmianę na naprawioną starą kartę, albo nowy model tamtej karty, albo zwrot pieniędzy (bądź różnicy, bo kartę Ci już dali).

Kiedy się gwarancja kończy? Weź zapytaj ich dokładnie czy dobrze rozumujesz kartę gwarancyjną…

Jak nic nie pomoże, to możesz zrobić coś takiego, żeby Ci sprawdzili jak mocny powinien być zasilacz i niech sami Ci wymienią na Feel’a III i od razu niech kartę graficzną wstawią. Poproś by przy Tobie pokazali jak działa, w razie spalenia oni sami wszystko muszą Ci wymienić. :slight_smile:

No podpisywała gware na 5lat, minęło już 2. Popytam się jak moja mama urodzi i bedzie kasa to jade do sklepu i pogodomy.

Kurde, 5 lat bez możliwości samowolnych napraw lub zmian konstrukcyjnych… Nieźle uziemili. :slight_smile:

A pogadać trzeba, jak będzie po rozmowie, to wróć i napisz co i jak, to się zastanowimy co dalej.