Karta grafiki do maks.500zł

Witam,

jest to mój pierwszy post na tym forum :slight_smile:

Chcę kupić kartę grafiki do maks 500 zł + zasilacz(nie wliczony do tych 500zł :).

Mój sprzęt to:

Procesor: Intel Core2Duo E8400 3.00GHz

Płyta główna:Asus P5Q

Pamięć RAM: 4GB Kingston

Zasilacz myślę, że jakiś 450W.

Karty grafiki będę używał głównie do gier, filmów. Zastanawiam się nad GF 9800GT albo GTS 250. W grę wchodzi również radeon. Jestem zupełnie zdezorientowany i nie mam pojęcia co wybrać. Na dodatek nie wiem czy 512 MB wystarczy czy kierować się pod 1 GB?

Z góry dziękuję za odpowiedź :slight_smile:

Witam- kierować się pod 1 GB< radeon>

Ja jestem zwolennikiem NVIDII…

Większość gier jest tworzona z zauważalnym Logiem NVIDII, nie z byle powodu, lecz z tego, że NVIDIA pomaga przy dużych produkcjach, dlatego niektóre efekty np. w Crysis nie są dostępne na kartach Radeon (ATI)…

Ja polecam Ci odłożyć odrobinke kasy więcej i brać coś mocniejszego…

Dla przykładu polecam: GeForce 9800 GTX lub GeForce 260 GTX… Obie karty to prawdziwe potwory do gier, które radzą sobie z wszystkimi obecnymi produkcjami, jak również posiadają odpowiedni zapas mocy, aby sprostać nachodzącym…

… boże widzisz i nie grzmisz…

Za 500 zl dorwiesz HD4870:

Connect3D Radeon HD4870 1024MB DDR5 - 559 zł

Connect3D Radeon HD4870 512MB DDR5 - 499 zł

Ok dzięki za odpowiedzi.

Chyba wybiorę Radeona, sporo osób sobie je zachwala.

Jeszcze pomyślę na spokojnie :slight_smile:

Witam.

Jeśli mogę Ci coś zaproponować to 9800 GT i zasilacz Chieftec 600 modularny. Jeśli będziesz chciał kiedyś dokupić coś jeszcze nie będziesz musiał kupować mocniejszego zasilacza w dodatku że to jest modularny nie będą Ci się plątać nie potrzebne kable.

Pozdrawiam.