Karta grafiki GT 740 Palit 2 GB RAM wersja OC w pełni sprawna

Na sprzedaż posiadam kartę graficzną do komputera stacjonarnego. Producent Palit, model GT 740 wyposażony w 2 GB pamięci obrazu. Karta w wersji OC. Sprzęt sprawny, nie modyfikowany, wyjęty ze sprawnego komputera. Powodem sprzedaży jest przesiadka na laptop. Ze względu na to, że karta ma podniesione zegary obsługuje bez problemu starsze gry, a nowsze obsługuje przy obniżonych detalach. Działa bezproblemowo. Karta nie była katowana, sporadycznie uruchamiałem na niej różne tytuły jak. np. Fifa 18, ETS i inne i nie zauważyłem problemów. Posiada złącze PCI-E 3.0, działa nawet ze starszymi plytami głównymi. Jeśli chodzi o technologie jakie wspiera karta to: Directx 11, PhysX, Cuda, OpenGL, OpenCL, DirectCompute.
Istnieje możliwość sprzedaży przez portal ogłoszeniowy, aukcyjny. Wszelkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Cena jaka mnie interesuje to 250 PLN, możliwość negocjacji.
Kartę można obejrzeć na zdjęciach pod poniższym linkiem. Znajduje się tam też szerszy opis. Jeśli miałbym wysyłać kartę, w grę wchodzi tylko kurier z ubezpieczeniem. Ewentualna przesyłka jest GRATIS. Pozdrawiam i zapraszam.