Karta grafiki i pasta termo

Witam. Nałożyłem dzisiaj na moją kartę graficzną pastę termoprzewodzącą(karta z podpisu), i mam pytanie. Jeżeli radiator jest chłodniejszy to dobrze ??

tak.

nie widzę sensu, ta karta bardzo się nie grzeje.

zamiast wydawać kasę na pasty termoprzewodzące lepiej odłożyć kasę na nową kartę graficzną :P.

Nie z tego względu, zmieniałem pastę, tylko dlatego, że występują na ekranie artefakty…Jeżeli w opcjach sterownika zmienię kontrast na 93% to jest spoko, ale gdy jest na 100 to przy paskach przewijania jest delikatne czerwone przebarwienie.

Był spuchnięty kondensator, więc zmieniłem, ale to nie pomogło, zmieniłem pastę, ale to też nic nie dało, więc nie wiem już o co chodzi…;/

a podłączałeś inny monitor aby wykluczyć złe jego działanie i niewyświetlanie poprawne obrazu na ekranie (np któraś ze składowych rgb szwankuje lub jest źle ustawiona) przywróć wartości domyślne jeśli to jest monitor cyfrowy jeśli analog pokręć pokrętłami… opisane artefakty występują w konkretnym miejscu ?? czy na całym ekranie ??.

Tak, przy paskach przewijania.

Pokręciłem, artefakty zniknęły, ale to nie wina monitora, ponieważ na starej Rivie, wszystko spoko…no ale polatam na tym ustawieniu może się przyzwyczaję ;]

pozbieraj 150zł i kup sobie radka 9800pro.

łej, mi tam nie jest potrzebna, karta grafiki dobra, jedyna gra w którą gram to jakieś stare 2D, a ta mi w zupełności wystarczy, a te 150 zł mogę wydać na co innego. Txn, dzięki.

Tak z ciekawości zapytam, ile wydałeś na tą paste?

Bo samą karte można spokojnie kupić za 25-30zł :stuck_out_tongue:

Nic ;] W wakacje pracuje u kumpla w sklepie komputerowym, i to jest pasta serwisowa. ;] Jakaś spire ;]