Karta grafiki

Czy na tej karcie da się pograć w najnowsze gry na full??? co o niej sądziecie??? Czy opłaca się ją kupić??? Jakie macie inne propozycje cenowo nie przekraczające 250zł???

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72679439

Do 250 zł to IMHO najlepsze rozwiązanie

Że co przepraszam :smiley: 250zł na grafe gdzieś gry chodzą na full :smiley: :smiley: To po co były bo grafy za 2000zł :smiley: ?? Ale fakt że to dobre rozwiązanie jak za takie pieniądze :slight_smile:

zolciak: po to są takie ceny bo producent tak ustalił… kiedyć GF3 kosztował też grubo ponad 1500… a teraz ?

Radek jest spoko, dobry do krćcenia i cena tez jeszcze w miare

Jak przeczytalam z tym graniem na full to z krzesła spadłam :smiley:

Komputer mojego brata określam jako mocny (Athlon 3,6 GHz, 1GB RAM, GeForce 6800GT), a i tak HL2 w Ravenholmie z ustawieniami na maksa jak sie wejdzie na dach to sie lekko krzaczy.

Karta do której prowadzi link jest dobra, ale osobiście bardziej bym polecała GeForce FX5500 o podobnych parametrach. Czasami mam szanse do swojego komputera podłączyć różne karty które mój tatuś zwozi do domu, i stwierdzam, że GeForce’y znacznie lepiej sobie radzą z grami spod znaku EA. A gry EA ostatnio wręcz zasypują sklepy.

Nie licząc tego że FX to maxymalne gnioty… i AMD nie ma proca 3,6GHz :slight_smile:

Co masz do FX?!? :smiley:

A z tym 3,6 to może się pomyliłam. W końcu to nie mój komputerek.

Ten FX to tylko podkręcony 5200 a R 9550 to odkręcony 9600 Pro :slight_smile: To już wpływa na OC po za tym seria FX była strasznie mało wydajna co widać po testach… :slight_smile:

Mam taka sama karte r9550 gigabyte zmodowana (zmian biosu na r9600xt)! gpu425mhz ram550 mhz, takze mozesz jeszcze smialo ja podkrecic !!

neone: Pewnie że podkręcona :wink:

Fakt FX’y to ostre gnioty, jedynie te “droższe” są nawet nie złe.

Alyx: U mnie na HL2 na maxa nic się nie tnie… fakt że rozdziałka 800 i bez cienii ale nic się nie cieło :stuck_out_tongue: Twój brat musi mieć ostro zamulonego kompa

ludzie nie chodzi mi żeby wszystkie gry chodziły na full, tylko żeby chodziły płynnie na przykład takie tytuły jak Ut2004, Gta SA, fifa06, Cod2 itp. I żeby nie było widać pikseli. aha jeszcze jedno pytanie czy karta pójdzie na zasilaczu 230V???

Moc zasilacza podaje się w watach (W) :wink:

BTW

Podaj aktualną konfigurację PC-ta

W Polsce wszystkie zasilacze (nawet te najpodlejsze) są przystosowane do napięcia 230 [V] volt.

A moc zasilacza wyrażana w watach o czym napisał Canaletto to zupełnie inna bajka 8)

Jeśli nie chcesz widzieć pixeli to możesz wyłączyć monitor :smiley: :smiley: Na tej grafie napewno pograsz w te gry ale nie spodziewaj się nadzwyczajnej liczby fps :smiley: :smiley:

Canaletto

mam athlona 1Ghz, płyte Asrock K7VT4A PRO, dysk samsunga 80GB, geforce 2 32mb , pamięć 256 DDR 400mhz

Złączono Posta : 17.11.2005 (Czw) 19:59

a może wziąść coś Nvidii??? np:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71809164

Bierz radka i bedzie dobrze, ew. dozbieraj kasy.

Ja mowie o procku a ty uczepiles sie grafiki !!