Karta grafiki

(Kasten) #1

Czy na tej karcie da się pograć w najnowsze gry na full??? co o niej sądziecie??? Czy opłaca się ją kupić??? Jakie macie inne propozycje cenowo nie przekraczające 250zł???

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72679439

(Canaletto) #2

Do 250 zł to IMHO najlepsze rozwiązanie

(Zolciak) #3

Że co przepraszam :smiley: 250zł na grafe gdzieś gry chodzą na full :smiley: :smiley: To po co były bo grafy za 2000zł :smiley: ?? Ale fakt że to dobre rozwiązanie jak za takie pieniądze :slight_smile:

(Dod) #4

zolciak: po to są takie ceny bo producent tak ustalił… kiedyć GF3 kosztował też grubo ponad 1500… a teraz ?

Radek jest spoko, dobry do krćcenia i cena tez jeszcze w miare

(Lee Gothic) #5

Jak przeczytalam z tym graniem na full to z krzesła spadłam :smiley:

Komputer mojego brata określam jako mocny (Athlon 3,6 GHz, 1GB RAM, GeForce 6800GT), a i tak HL2 w Ravenholmie z ustawieniami na maksa jak sie wejdzie na dach to sie lekko krzaczy.

Karta do której prowadzi link jest dobra, ale osobiście bardziej bym polecała GeForce FX5500 o podobnych parametrach. Czasami mam szanse do swojego komputera podłączyć różne karty które mój tatuś zwozi do domu, i stwierdzam, że GeForce’y znacznie lepiej sobie radzą z grami spod znaku EA. A gry EA ostatnio wręcz zasypują sklepy.

(Zolciak) #6

Nie licząc tego że FX to maxymalne gnioty… i AMD nie ma proca 3,6GHz :slight_smile:

(Lee Gothic) #7

Co masz do FX?!? :smiley:

A z tym 3,6 to może się pomyliłam. W końcu to nie mój komputerek.

(Zolciak) #8

Ten FX to tylko podkręcony 5200 a R 9550 to odkręcony 9600 Pro :slight_smile: To już wpływa na OC po za tym seria FX była strasznie mało wydajna co widać po testach… :slight_smile:

(Neone1) #9

Mam taka sama karte r9550 gigabyte zmodowana (zmian biosu na r9600xt)! gpu425mhz ram550 mhz, takze mozesz jeszcze smialo ja podkrecic !!

(Dod) #10

neone: Pewnie że podkręcona :wink:

Fakt FX’y to ostre gnioty, jedynie te “droższe” są nawet nie złe.

Alyx: U mnie na HL2 na maxa nic się nie tnie… fakt że rozdziałka 800 i bez cienii ale nic się nie cieło :stuck_out_tongue: Twój brat musi mieć ostro zamulonego kompa

(Kasten) #11

ludzie nie chodzi mi żeby wszystkie gry chodziły na full, tylko żeby chodziły płynnie na przykład takie tytuły jak Ut2004, Gta SA, fifa06, Cod2 itp. I żeby nie było widać pikseli. aha jeszcze jedno pytanie czy karta pójdzie na zasilaczu 230V???

(Canaletto) #12

Moc zasilacza podaje się w watach (W) :wink:

BTW

Podaj aktualną konfigurację PC-ta

(fiesta) #13

W Polsce wszystkie zasilacze (nawet te najpodlejsze) są przystosowane do napięcia 230 [V] volt.

A moc zasilacza wyrażana w watach o czym napisał Canaletto to zupełnie inna bajka 8)

(Zolciak) #14

Jeśli nie chcesz widzieć pixeli to możesz wyłączyć monitor :smiley: :smiley: Na tej grafie napewno pograsz w te gry ale nie spodziewaj się nadzwyczajnej liczby fps :smiley: :smiley:

(Kasten) #15

Canaletto

mam athlona 1Ghz, płyte Asrock K7VT4A PRO, dysk samsunga 80GB, geforce 2 32mb , pamięć 256 DDR 400mhz

Złączono Posta : 17.11.2005 (Czw) 19:59

a może wziąść coś Nvidii??? np:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71809164

(Dod) #16

Bierz radka i bedzie dobrze, ew. dozbieraj kasy.

(Neone1) #17

Ja mowie o procku a ty uczepiles sie grafiki !!