Karta Grafiki

Pomozcie mi wybrać jąkoms karte graf. najlepiej geforca jakiegos zeby mialo te wszytski Pixel Shadery itp. itd. etc. ,może tez być Ati ile może taka kosztowac?

Poczytaj to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=6417

a ceny masz tu:http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=191

ok. 2000zł i masz GF6800 lub X800 :wink:

Jak sie bawisz w Geforce to tylko Fx 5600,5700 tylko te jeszce sa w miare

cena w granicach 750zł+ i powinnes raczej firmowe kupowac typu Gainward czy Pny chodz drozsze mozliwosc przetaktowania o wiele wieksza , markowe ramy i dobre sytemy chlodnicze sie przydaja przy podkrecaniu z gorszej pulki ewen. Winfast czy Abita napewno niekupuj typu no-name bo bedziesz niezadowolony jak dostaniesz karte o nizszej predkosci gpu czy ramow :wink:

Ok

Ati Radeon 9600 Pro jaka jest cena tego cacka i gdzie znajde dokladny szczegolowy opis tego.Czy to posiada te wszystkie pixele shadery itd??

Mój komp to AMD Athlon 2.6xp+,512ramddr,120gb,K7VTA3CL,geforce 4 mx440-se (chcem ja wymienic wlasnie na lepsza to ta mnie wkr…)

opis znajdziesz przy kunie karty w sklepie :slight_smile:

radek 9600Pro ok. 600zł :wink:

A jaka jest lepsza karta od tej Ati radeon 9600 pro tak do 1000zł??

R9500

dobre sa tez karty firm ASUS i MSI. Trzeba tylko zwrocic uwage na rodzaj chlodzenia, im masywniejsze tym lepsze… :wink: ale tez zeby nie bylo za glosne.

Dowiedziałem się że karta ATI 9600 pro bardzo zle radzi sobie z niektorymi grami jest niestabilna wiesza sie itp,przeczytalem czły artykuł w cd-action jak ziom sie wypowiada

Pozostaje mi karta ze stajni NVidi jaka jest najlepsza do 1000zł?

Jak coś z FX-ów to tylko od 5700U w góre :slight_smile:

Dobrze, ze nieczytam czegoś takiego jak Cd-Akszon :lol:

Wziołbym GeForceFX 5900XT 128MB tv & DVI (256-bit) BOX czy pojdzie mi na tym sprzecie 2.6XP+,512mbddr,120gb,plyte glowna K7VTA3CL

przecie karta grafiki niema wymagań sprzetowych :lol:

zasilanie i plyta głowna ma coś do tego? i co myślicie o tej karcie?

No jak masz jakąs kijową zasilke typu 300W made in kodeszit (czyt. codegen) lub jakieś noname to lepiej wymień :wink:

sama karta wporządku, ale demon wydajności to wiadomo niejest, ale różnice pomiedzy nią a poprzednia napewno zobaczysz :wink: i to sporą :wink:

do czego wogole przyda mi sie wydajnośc?? a jakie musi byc zasilanie? a z plyta glowna wszytsko bedzie ok?

zasilanie takie by sprzet niepadł pod obcażeniem :wink:

szkoda ze ten Ecs tylko na agpx4, ale karta powinna hasać :wink: aczkolwiek różne to sie moze zdazyć :wink:

btw. wydajność sie przydaje wierz mi :wink:

co to ESc??

co czego sie przydaje wydajosc??

nie ESC tylko ECS, to Twoja płyta główna chyba niebardzo oriętujesz sie co posiadasz za sprzęt :?:

chodzi ci o plyte glowna ona ma agp 4x a karta ma 8x taak to sie gryzie>?