Karta Gtx 750 Ti nie działa po zainstalowaniu sterowników

Wczoraj kupiłem kartę graficzna taka jak w tytule, na początku nie było obrazu (z tego powodu kupiłem nową bo myślałem ze stara zepsuta, ponieważ już były z nią problemy). Przed miałem gtx 550 ti. Po ogarnięciu tego braku sygnału (już nawet nie ogarniam jak bo siedzę całą noc nad tym) nie wykrywało mi dysku, ten problem też naprawiłem. Następny problem był taki że gdy klikałem “uruchom system windows normalnie” chyba tak to było to wywalało blue screena (050), lecz to też udało mi się naprawić po kilku godzinach, winowajcą była kość ramu przynajmniej tak myślałem. Dobra to nareszcie odpaliłem kompa, ucieszony ja zainstalowałem sterowniki do nowej karty z załączonej płytki, kazali zresetować komputer więc wyłączyłem i włączyłem go i tutaj największy problem, ponieważ tego nie mam pojęcia jak naprawić, gdy załączał się komputer przed “witamy” a na “trwa uruchamianie systemu windows” komputer się wyłączył (czasami chwile jest black screen i potem pip i reset znowu, a czasami od razu reset). Na początku myślałem że zepsuta karta albo coś ale tryby awaryjne się załączają oraz gdy odinstaluje sterownik to komputer się załączy normalnie, ale gdy się załączy to windows instaluje sterownik i wracamy do punktu wyjścia. A teraz najciekawsze, wróćmy do kości ramu, gdy tak eksperymentowałem to pomyślałem ze wsadzę do innego slotu tamtą kość i działa, tak działa ze sterownikiem ale po kilku/kilkunastu minutach jest freeze i gdy zrestartuje komputer to nie działa nawet tryb awaryjny dopóki nie odłączę tamtej kości ramu (blue screena już nie ma) wina monitora a raczej telewizora to nie jest ponieważ kablówka oraz kable którymi podłączam działają (próbowałem kabel VGA oraz kabel hdmi na obu jest tak samo)
Próbowałem kilka sterowników.

mój sprzęt:
Quad core Q8300
płyta ms-7502
3 gb ram albo 4 zależy
gtx 750 ti
windows 7

W ilu modułach i jak obsadzone plus memtest86 i dwa pełne przebiegi i ma być zero błędów.

Nowa? czy używka?

karta nowa, ten memtest to mam zrobic na na awaryjnym tak? pobrac i odpalic?

Uruchamiasz program z pendrive lub płyty CD.

I widzę, że masz niezły bałagan? - trzeba wszytko sprawdzić dokładnie + reset biosu baterią + może świeży system W7 + pełne aktualizacje z WU i karta zostanie zainstalowana.

Próbowałem robić formata ale z pendriva, zbootowalem go i dałem tam system, normalnie mi czytało pendriva ale podczas rozruchu wszystko szybko przelecialo i bylo to co zwykle czyli opcja 1: narzędzie do naprawy albo opcja 2: uruchom system windows normalnie i w końcu się poddałem. Nie ukrywam że format by się przydał bo nie był formatowany chyba od 3 lat albo i więcej

jest możliwość ze pozostałości po starych kartach (geforce 9600 gt, 550 ti) powodują że nowa nie może poprawie działać?

Nagraj system na płytę DVD, bo pewnie źle zrobiony pendrive.

Legalne ISO.

Karta może wymagać dodatkowego zasilania - sprawdź i co to masz za zasilacz.


tutaj zasilacz

Zasilacz OK.