Karta i płyta

Cześć,

Mam pytanie o konfigurację. Znajomy ma postawionego Athlona 2400 na płycie ASUS P4P800VM, teraz chce do tego dołożyć kartę grafiki Gainward 2600 TV-DVI Golden Sample GeForce 6800 Ultra. Ponieważ płyta nie jest jakoś specjalnie wypasiona ciekawy jestem co sądzicie o pracy tej karty z tą płytą, czy nie zacznie się to wszystko przytykać. Wymienić trzeba będzie też chyba zasilacz i chciałbym wiedzieć jaki proponowalibyście tu wstawić. Kolejna sprawa to chłodzenie, karta co prawda ma swoje ale zastanawiam się czy będzie ono wystarczające, teraz w budzie jest tylko wiatrak na procku i na zasilaczu. Jeżeli sądzicie że trzeba by dodać jeszcze dodatkowy, to co proponujecie i gdzie go dać. Koleś nie jest specjalnie oblatany w sprzęcie i ta karta będzie wykorzystywana w znikomym stopniu głownie do gier i filmów. Kompa kupił już używanego i nawet sam nie bardzo wiedział co bierze, teraz ma okazję tanio kupić tego Ge Forca i ciekawy jestem co myślicie o takiej konfiguracji.

Pozdrawiam i czekam na opinię

M@rco

no ja bym proponował wymienić wogóle obudowę na CHIEFTECA możliwością zamontowania kilku dodatkowych wiatraków. Fakt faktem te obudowy są dość drogie powyzej 350 zł. Ale jak kolega ma sianko to niech ją bierze. No zasilacz też mocny 350- 400 W.

Karta graficzna jest masakryczna - jedna z najlepszych.