Karta internetowa / karta przedpłacona

Od jakiegoś czasu poszukuję karty internetowej lub karty przedpłaconej, która nie będzie posiadała ŻADNYCH opłat po za opłatą wydania tejże karty. Wisi mi to czy będzie to karta wirtualna (tak jak kiedyś była fajna karta internetowa na http://prepaid.bzwbk.pl, ale od jakiegoś czasu zlikwidowano możliwość zakładania nowych), czy też fizyczna karta przedpłacona. Najważniejszy jest brak opłat, nie mam zamiaru z niej korzystać codziennie, a raz na jakiś dłuższy okres czasu więc opłaty za prowadzenie itd. mnie nie interesują, mogę zapłacić raz przy wydaniu i tyle. Czy orientuje się może ktoś o jakiś ciekawych ofertach dla indywidualnych osób (nie dla firm itd.)? Jedyna dość ciekawa, którą udało mi się znaleźć to Karta Maestro przedpłacona w banku ING (https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-maestro-przedplacona) i szczerze zastanawiam się nad nią, ale może ktoś z Was poleci coś lepszego.

ING polecam, bo sam korzystam z ich usług. Jedyny koszt to chyba 20zł za założenie karty.

Ostatnio (kilka miesięcy temu) jak zakładałem kartę wirtualną w ING to wszystko było darmowe, tak samo utrzymanie karty jest darmowe.

Uważam sprawę za zamkniętą. Odwiedziłem dzisiaj oddział ING i dowiedziałem się, że kartą przedpłaconą Maestro nie da się płacić w internecie, nadaje się tylko do płacenia kartą fizycznie. Tak czy siak, założyłem darmowe konto w tymże banku i skorzystałem z oferty karty wirtualnej i ostatecznie nie zapłaciłem i nie zapłacę nic.

1 polubienie