Karta MICRO SD (+adapter SD) nie można wyjąć z czytnika

byłam pewna, że do czytnika kart w laptopie można wkładać tą kartę, ale okazało się że nie mogę jej wyjąć, komputer jej nie czyta, ale boję się ją wepchnąć głębiej, bo wtedy może w ogole jej nie ruszę :confused: co mam zrobić? :frowning:

hmm… a jaką kartę włożyłaś ? bo może ta karta potrzebuje adaptera :stuck_out_tongue:

teraz już wiem,że potrzebuje, MICRO SD, wkładałam wcześniej do innego komputera, no ale musiał mieć inny czytnik, więc teraz nie zwróciłam uwagi i po prostu włożyłam. Tylko się teraz zastanawiam, czy dać sobie spokój i nawet nie próbować jej wyjmować i kupić nową z czytnikiem na usb czy jeszcze są szanse na wyjęcie :stuck_out_tongue: w sumie były na niej ważne pliki które teraz natychmiast potrzebowałam… stąd pewnie ta głupota :confused:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

hmm a włożyłaś ją w adapterze czy samą kartę ?

no wiadomo,że w adapterze… nie wiem próbować czymś ją podwadzić? może jakąś igłą? hehe ale chyba musze zdać się na kogoś innego bo tylko ją bardziej wepchnęłam :confused:

oho… a nie działa normalne wciśnięcie i przez to wyskakuje ? bo normalnie tak jest ;]

właśnie próbowałam ją tak wcisnąć, żeby wyskoczyła ale tylko głębiej utknęła :stuck_out_tongue:

o.O no to coś jest faktycznie nie tak :slight_smile: tylko że ja już nie mam pojęcia co :stuck_out_tongue:

to może jak pójde do obojętnie jakiego serwisu to może mi to zrobią na miejscu? :slight_smile: