Karta microSD 32 gb

Mam do sprzedania 2 karty micro SD, karty nie były sprawdzane,więc kupujesz je na własną odpowiedzialność. Chociaż podejrzewam,że są dobre ponieważ mam taką jedną dla siebie z tej samej produkcji i śmiga.

Karty mogę sprzedać za 45 zł za sztukę, cena oczywiście do negocjacji.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub jakieś zdjęcia pisz na numer gg: 32738363.

Pozdrawiam

Marcin

Skoro masz taką samą i śmiga, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sprawdził też te które chcesz sprzedać.

No to to jaki problem sprawdzić? Kupujący nie będzie kupował niesprawdzonego “kota w worku”

Np. na Allegro aukcje z podzespołami o statusie “nie sprawdzone” do tego które można sprawdzić w prosty sposób, są bardzo podejrzane i wiele osób unika ich jak ognia.

co to za karty ? już sama cena dyskwalifikuje taką kartę na dzień dobry za taka pojemność karty trzeba dać minimum od 300 zł do 500 zł.Sam za 8 GB do płaciłem ponad 100 zł

Ramirez, to kupiłeś kota w worku…

Ja ostatnio za swoją zapłaciłem 45 zł wraz z przesyłką ( mowa oczywiście o 8GB ) i jest w pełni sprawna.

cena za 32 GB - 45 zł ? Albo to tani chwyt, albo gdzieś coś pisze małymi literkami.

Mógłbyś napisać jakiej one firmy są ?

mniejsze pojemności można kupić na prawdę tanio ale tak już od 16 GB i wzwyż trzeba już zapłacić coś tam więcej.no myślę , że nie kupiłem kota w worku zależało mi żeby mieć kartę szybko bez żadnych wysyłek itd. kartę zakupiłem do telefonu chciałem firmówkę Nokii no i mam a kartę zakupiłem za granicą po przeliczeniu jest ponad sto zł