Karta microsoft 6to4 kod 31

Witam. Mam problem, bo w managerze sprzętu Mam kartę microsoft 6to4, a przy niej błąd że windows nie może włączyć sterownika i jest kod 31. nie Mam połączenia z internetem i teraz pisze przez telefon :frowning: Mam modem sagem fast 800 i internet z netii 6 mb/s. dziś przeinstalowalem sterowniki do modemu. moja karta sieciowa to realtek RTL 8168/8111 PCI-E Gigabit NIC. pisze że to urządzenie działa normalnie.błąd jest tylko przy karcie w temacie. proszę o pomoc, bo nie mam internetu na komputerze.

Czyli podłączany przez USB i to nie ma nic wspólnego z tym jaką masz kartę sieciową bo do tej karty go nie podłączasz.

Szkoda, że nie poszukałeś czy ktoś nie miał już podobnego problemu:

http://www.google.pl/search?q=microsoft … =firefox-a

Wirtualna karta.

Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz odinstaluj.

Następnie włącz CMD i wpisz

Netsh in 6to4 set state disable i Enter

A moim zdaniem ma, ponieważ przy próbie połączenia z internet ADSL wyskakuje błąd 720 że nie można nawiązać połączenia że zdalnym komputerem. szukałem w google o tym kodzie 31 ale nic konkretnego nie znalazłem. może są potrzebne stery do tej karty microsoft 6to4 ? pomóżcie.

Dodane 11.12.2011 (N) 15:42

na koncie administratora pisze - juz po odinstalowaniu tej karty, że ta operacja wymaga podniesienia uprawnień. czy tą komendę trzeba wykonać przez tryb awaryjny ? dzięki za szybką odp.

Ale to tylko jest Twoje błedne zdanie.

Karta sieciowa ma najczęściej gniazdo RJ-45 do podłączenia kabla sieciowego. Kablem USB nic do takiej karty (gniazda) nie podłączysz (swojego modemu też)

Tak wiem o tym. ten modem ma dwa gniazda- jedno USB, a drugie telefoniczne, które podłączam do gniazda telefonicznego.

Czy w końcu zrozumiesz co napisałem powyżej? Co Cię interesuje gniazdo telefoniczne (inne niż RJ-45) znajdujące się w modemie , przecież jego nie podłączasz do komputera.

@ PaPuX nic nie pomogło. przy próbie połączenia wyskakuje błąd 720 - nie można nawiązać połączenia z komputerem zdalnym, bo nie odpowiedział. @ Cedar wyluzuj. ja nie znam się tak dobrze jak ty na kompuerach.