Karta motorowa

Witam mam pytanko :smiley:

miałem dzisiaj test na motorower i oblałem … bo na 25 pytań mogliśmy mieć tylko 2 błędy …

i moje pytanko czy na komisariacie mogę sobie taką kartę wyrobić ??

[z policjantami mam dobre układy] [jeden ze znajomych prowadził test na motorower ale w podstawówce a ja jestem w gim.]

i pytanko czy na komisariacie można wyrobić ? i czy coś kosztuje ?

W komisariacie nic takiego nie wyrobisz, w jakiejś innej szkole spróbuj albo w jakiejś szkole jazdy.

Nie ma takowych dokumentów, jest karta motorowerowa.

Jak uważasz że dostaniesz dokument za układy, to chyba miał rację ten co cię oblał.

A karty wydaje tylko szkoła i to za darmo. Jedyną ceną jest nauczenie sie przepisów i zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego.

Oczywiście, że możesz. Kosztuje to w granicach 50zł. :smiley:

Kolego w komisariacie na pewno nie wyrobi. A co to szkoła jazdy czy coś?

Tak, a świstak siedzi i zawija w sreberka :stuck_out_tongue:

No na prawde ;] u nas w szkole mnóstwo osób tak zdawało. Nieopodal komendy jest placyk z ustawionymi znakami i tam się zdaje. A i poszli tam głownie ci, którym w szkole się nie powiodło.

Edit.

A może to było tak, że to szkoła organizowała? :smiley: Sam nie wiem, lecz na pewno 1 z moich kolegów zapłacił za to, ale robił w innym mieście.

Cpuneczek zmień dealera i poczytaj stosowne przepisy :wink:

Hehe ;] Przepraszam, jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd :smiley: Może faktycznie za dużo fety :smiley:

A co jeśli dana szkoła nie organizuje egzaminu na kartę motorowerową? Wtedy można iść do innej?

karta motorowa

nawet nie wiesz jak nazywa sie dokument który chciałeś wyrobić i dziwisz sie ze egzaminu nie zdales ?:smiley:

Przepis mówi że kartę rowerową wydaje dyrektor gimnazjum. Egzamin może być w dowolnej szkole lub innej instytucji która się tym zajmuje (biorą kasę za kurs i egzamin) - wówczas powinni dać zaświadczenie o zdaniu egzaminu i z nim do dyrektora gimnazjum.