Karta motorowerowa - gdzie zdać?

(Gg505) #1

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie oprócz szkoły można zdać na kartę motorowerową i ile to ew. kosztuję i jaki jest czas oczekiwania najlepiej gdzieś w Bydgoszczy. Z góry dzięki za odpowiedź

(M Sexy) #2

A dlaczego nie chcesz w szkole?

Taki tak trzeba mieć jakieś zaświadczenie od wychowawcy i dyrektora :?

(Gg505) #3

Nie lubię czekać :slight_smile:

(arlid) #4

Zapytaj się na policji - tam Ci na pewno powiedzą. Ewentualnie w ośrodku nauki jazdy.

(Gg505) #5

Ok zapytam :slight_smile: A w szkole jak się zdaje nie wiem kiedy tam w maju bodajże to ile czasu od zdania czeka sie na kartę ? Bo ja bym najchętniej chciał ją mieć na drugi dzień już sobie kilka osób odwiedzić w 20minut a nie pks-em drogą okrężną jeszcze (bo tak jedzie) w 1,5h :confused:

(Longhorn2009) #6

Na tą karte to byś musiał w szkole poczekać max. 1 miesiąc.

(Gg505) #7

1 miesiąc? :evil: trochę za długo mógłbym to jakoś przyśpieszyć ? A gdzie indziej jak bym zdawał to ile bym musiał poczekać?

(arlid) #8

Takie informacje to raczej tylko tam gdzie byś zdawał. Osobiście nie polecam zdawać karty motorowerowej, bo jak dobrze kojarze to od 16 czy 17 lat można zdawać prawko na motor o poj. do 250 (chyba kategoria A1) - szczegółowe informacje na ten temat w ośrodku jak mniemam.

(Gg505) #9

Idąc dalej Twoim tokiem myślenia to ja mam za darmo a A1 nie jest za darmo, po resztą jak od 16lat to też się nie opłaca bo 2lata i masz o nieograniczonej pojemności kat. A ;]