Karta motorowerowa - gdzie zdać?

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie oprócz szkoły można zdać na kartę motorowerową i ile to ew. kosztuję i jaki jest czas oczekiwania najlepiej gdzieś w Bydgoszczy. Z góry dzięki za odpowiedź

A dlaczego nie chcesz w szkole?

Taki tak trzeba mieć jakieś zaświadczenie od wychowawcy i dyrektora :?

Nie lubię czekać :slight_smile:

Zapytaj się na policji - tam Ci na pewno powiedzą. Ewentualnie w ośrodku nauki jazdy.

Ok zapytam :slight_smile: A w szkole jak się zdaje nie wiem kiedy tam w maju bodajże to ile czasu od zdania czeka sie na kartę ? Bo ja bym najchętniej chciał ją mieć na drugi dzień już sobie kilka osób odwiedzić w 20minut a nie pks-em drogą okrężną jeszcze (bo tak jedzie) w 1,5h :confused:

Na tą karte to byś musiał w szkole poczekać max. 1 miesiąc.

1 miesiąc? :evil: trochę za długo mógłbym to jakoś przyśpieszyć ? A gdzie indziej jak bym zdawał to ile bym musiał poczekać?

Takie informacje to raczej tylko tam gdzie byś zdawał. Osobiście nie polecam zdawać karty motorowerowej, bo jak dobrze kojarze to od 16 czy 17 lat można zdawać prawko na motor o poj. do 250 (chyba kategoria A1) - szczegółowe informacje na ten temat w ośrodku jak mniemam.

Idąc dalej Twoim tokiem myślenia to ja mam za darmo a A1 nie jest za darmo, po resztą jak od 16lat to też się nie opłaca bo 2lata i masz o nieograniczonej pojemności kat. A ;]