Karta Motorowerowa

czy wie ktoś gdzie mogę znależć jakieś materiały do testu na kartę motorowerową?

Naucz si wszytkich znaków a cie przepuszcza:P i takich krzyzowek:P proste niemasz si eco bac!! :stuck_out_tongue:

Jak ja zdawałem to było pare pytań na temat krzyżówek (tu musisz znać znaki), trochę o pierwszej pomocy i trochę o wymaganym wyposażeniu motoroweru. Ogólnie, bardzo proste :wink:

i jeździć motorowerem bo wtedy

Test na kartę motorowerową

Albo tutaj

Karta motorowerowa

Po pierwsze, musisz zgłosić się na policję z motorowerem. Wtedy odpowiednio przeszkolony funkcjonariusz odpyta cię z teorii, a potem test praktyczny :slight_smile:

Coś masz przestarzałe informacje, dla osób w wieku szkolnym egzaminy przeprowadza szkoła do której się uczęszcza jak i również wydaje sotosowne dokumenty, przeważnie jest za to odpowiedzialny nauczyciel techniki i wychowania komunikacyjnego.

A to ciekawe :twisted: Bo mnie nauczycielka na policję odsyłała :twisted:

To cię źle odsyłała, albo się jej po prostu nie chce. Mam informacje z pierwszej ręki bo sam przeprowadzam powyższe już do kilku ładnych lat :P.

U mnie to był nauczyciel wychowania fizycznego :smiley: Ale to było dawno dawno temu, kiedy byłem jeszcze młody i piękny :lol: