Karta muzyczna pod z-5500

Siema, chce kupić kartę muzyczną pod głośniki takie jak w temacie ale do około 100 zł, moge dorzucić te 20 zł. Myśle nad jakimś CREATIVEM ale sie nie znam :wink:

http://allegro.pl/item508350868_karta_d … 18641.html

Audigy SE do nich będzie troche słaby…(chyba, że z soft modem). Rozejrzyj się za Audigy 2 ZS, jakaś aukcja.

http://allegro.pl/item516137694_creativ … s_bcm.html <----- Ta ??? jak tak to szybko piszcie to ją biore. Aha co to znaczy ze w wersji OEM ?? :slight_smile:

Wersje OEM są kierowane do producentów komputerów. Może być ta, choć wolałbym pełnego 2 ZS, większe zaufanie niż do 4-k.

to sluchaj a ta ? http://allegro.pl/item517521227_creativ … igy_2.html :slight_smile:

Odświeżam!! !!

http://allegro.pl/item513793107_sound_b … music.html

Aha a o co chodzi z tym ze masz wieksze zaufanie do 2 ZS niz do tej Audigy 4 ??? :slight_smile:

i jeszcze co myslicie o tej??? http://allegro.pl/item517521227_creativ … igy_2.html

Proszeeee o odpp :wink: :wink:

tego Xtreme Music za 149 ziko zamierzam kupić:) heh

to opłaca sie ja brac???i jest ona najlepsza z wymienionych ??? :wink:

Wg mnie tak, bo to pełnowymiarowy X-Fi na pełnowymiarowym PCB a nie jakiś kastrat. W dodatku ma prawdziwego X-Fi na pokładzie a nie jak w “X-Fi Audio” jakaś lipę z Audigy

a jak myslisz ona obsluguje DTS ??? :slight_smile:

Chyba tak, ale głowy nie dam.

sluchaj czyli ona jest na 100% najlepsza z wyzej wymienionych ???jak tak to ja wezme ale chcialbym miec pewność ze obsługuje DTS gdyż szkoda aby sie te głośniki marnowały

Sorry za posta pod postem ale jeszcze jedno do poki nie uciekniesz z forum… czy ta uzywka co o niej gadeamy jest lepsza od tej :http://allegro.pl/item516137694_creative_sound_blaster_audigy_4_jak_2_zs_bcm.html ??? :slight_smile:

Jest porównywalna z Audigy 2 ZS na plus dla X-Fi, ale co do DTS nie dam głowy, ale wydaje mi się, że wspiera to, bo jednak nie jest to jakaś lipa

ok dzieki za pomoc. Jak na takie duze forum to dziwne, że tylko jedna osoba sie odezwała :slight_smile: Jak myślisz ładnie bedzie śmigać pod z-5500 :wink: ??

Pod Z-5500?:open_mouth: Ty się jeszcze pytasz. Kumpel ma je na integrze i wymiatają. Jak zaniosłem kiedyś do niego leciwego SB Live 5.1 to już w ogóle dało się osr*ć z wrażenia jakie robił taki zestaw, a X-Fi jest dużo lepsza od tego Live. Więc odp jest oczywista:)