Karta muzyczna Trust 5.1 Surround ( SC-5100 ) dziwny problem

Witam mam taki problemik i nikt mi nie umiał pomóc i mam nadzieje ze wy pomożecie to wiec tak

Kupiłem sobie kartę muzyczna 5.1 i kartę tv terminator wiec wkładam je w gniazda PCI jest wszystko ok

znajduje mi je normalnie instaluje mi normalnie i niby są potem komputer wymaga restartu wiec robie

restart komputera loguje sie ładuje mi sie pulpit i nagle sterowniki karty muzycznej i tv znikają

i sie pojawiają znow w “Menadżer urządzeń > inne urządzenia” i te 2 katy są pod znakiem zapytania co zrobić ??

( Powiem tak robiłem 3 formaty z 3 innymi win , oczywiście wyłączałem kartę zintegrowana w biosie i oczywiście usuwałem wszystkie sterowniki od karty zintegrowanej )

Powiem jeszcze tak ze jak wchodzę w Menadżer urządzeń > inne urządzenia to pod znakiem zapytania mam tak :

?-Kontroler magistrali ACCESS < Jak mi sie wydaje to to jest od karty muzycznej 5.1

?-PCI Device < A to z karty tv

Powiem tak ze jak zainstaluje kartę muzyczna i zrobię wyloguj i zaloguj to działa normalnie wszystko jest ustawione tylko nie ma dzwieku tylko same szumy i winamp nie reaguje na ta kartę ( a po restarcie ponownie wszystko znika i sie pojawia pod znak zapytania )