Karta na PCIE będzie działac na płycie AGP?

Witam serdecznie! Chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakaś mozliwość podłaczenie karty PCIE do płyty AGP? Jakaś przejściówka, da rade? Jezeli coś moge podać model płyty głownej. A jezeli nie to jakieś dobre i bardzo dobre karty graf radeona (na AGP), jakieś propozycje? Ale w 1wszej kolejności interesuje mnie pierwsza opcja, jezeli nie ma takiej mozliwości dopiero wtedy podawajcie propozyche kart graf. Pozdrawiam i czekam na wasze sugestie! :slight_smile:

Nie ma takiej możliwości.

Jaką posiadasz płytę główną ? Być może posiadasz gniazdo PCI-E i AGP na płycie głównej.

x1950 i hd3850 ale w agp nie opłaca sie inwestować

Moja płyta z tego co wiem nie ma wejścia AGP i PCI-e więc to odpada. Wiem ze się nie opłaca inwestować ale tak do 200zł max jaką karte graficzną potrzebuje i tylko radeona/y widziałem jakies fajne na allegro.

Jak to nie ma PCI-e ani AGP? Albo masz peceta sprzed 20 lat albo masz niedokładną informację.

Zapewne masz agp, na agp warte polecenia są tylko radeony, bo tylko one są cały czas na agp dostępne, nvidia zaprzestała produkcji na agp wraz z 8 serią.

Ciężko poniżej 200, ale może ten Cię zainteresuje: http://www.allegro.pl/item433819125_rad … obacz.html