Karta nie wykorzystuje swojego potencjału

Witam, ostatnio kupiłem polizingowy komputer HP DC7900 MT do którego dołożyłem Q6600 i GTX 750, Procesor potraktowałem BSEL modem dzięki czemu wyciska 3Ghz, problem jest taki że kiedy gram w cs go, procesor jest obciążony 80 - 95%, a grafika nie przekracza 50%, a dobreprogramy składało taki sam zestaw za 400zł, i tam cs go w fullhd, prawię max detale, wyciskał 80-120fps, a ja ledwo 60 wyciskam przy o wiele gorszych ustawieniach graficznym (podkręcałem kartę), a więc nwm co mam robić?

Nic nie poradzisz, CS:GO dostał sporo aktualizacji od tamtego czasu które lekko podniosły wymagania.
Dodatkowo zauważ że w/w gra była odpalona na DX9

Jedna uwaga. W moim optipleksie - podobnie jak na filmie - płyta główna jest ułożona inaczej niż w “normalnych komputerach”. Efekt: karta grafiki jest zamocowana wentylatorem do góry. Co to oznacza? Karta “chłodzi” się gorącym powietrzem lecącym z radiatora CPU. W moim przypadku oznaczało to 95 stopni na karcie. Po przełożeniu do “normalnej” obudowy (czyt: wentylatorem w dół), temperatura nie przekracza 60-tki.

To tak na marginesie, gdyby ktoś chciał zbudować podobny zestaw.