Karta pamięci do SE K800i, jaką wybrać?

Tak krążąc po necie przeczytałem już wiele postów na ten temat, no ale są tak nie zdecydowani że nie wiem w końcu jaką mam kupić 1GB czy 2GB. Patrząc na wypowiedzi innych trudno podjąć decyzję bo jedni mówią że na zapełnionych 2GB telefon się strasznie muli, inni z kolei piszą że nie widzą różnicy przy fonie z kartą czy bez karty :expressionless: i że śmiga im tak samo. No a mi zależy na większej bo telefonu chcę używać jako mp3 jak i powrzucać sobie na niego parę-naście teledysków :wink:.

Drugie moje pytanie to karty której firmy są lepsze Sony czy Sandiska, bo na jednym forum przeczytałem że karty Sony niby lepiej chodzą na telefonach, ale w czym była ta różnica ani o co mu tak naprawdę chodziło to już nie napisał :-(.

Swoją drogą może znacie jakiś dobry program do przerabiania avi na 3gp, obecnie używam Plato Video To 3GP, jakość obrazu przerobionego pliku wideo na telefonie jest super ale ten dźwięk :? , niby stereo ale jednak jest zbyt jakby zniekształcony z porównaniem do oryginalnego pliku. A osobiście bym wolał żeby plik zajmował więcej miejsca, a dźwięk z pliku wideo został nie naruszony. Najlepiej jakby miał taką samą jakość jak podczas słuchania mp3 na telefonie :wink: :). Pozdrawiam :smiley:

co do kart to używam Sandiska 1GB a mój kumpel ma Sandiska 2GB, rożnicy w działaniu nie ma żadnej, więc nie wiem skąd te bajki ludzie wymyślają, Sony się nie opłaca bo sa strasznie drogie są, a nic nie oferują za dużo wyższą cenę niż Sandisk.

co do programu to polecam Any Video Converter w wersji free

Co do programu to ja używam Xilisoft 3gp Video Converter.

Co do karty to myślę że jak włożysz 2 GB to nie powinno nic wpłynąć na wydajność.