Karta pamięci - Jak zrobić obraz dysku

Cześć sciągam właśnie najnowsze ubuntu. Nie mam akurat płytki aby zrobić na niej obraz i mam pytanie czy na karte pamieci wystarczy wgrać sciagniety obraz iso aby sie bootowalo czy trzeba to zrobic w jakis specjalny sposob a jak tak to w jaki. Pozdrawiam

Da się nagrać bootowalne iso na pendriva programem UNetbootin, nie wiem jak z kartą.

Zakładam że będzie identyczna procedura.

Pewnie tak, bo Windows traktuje karty pamięci tak jak dyski zewnętrzene. Tylko, czy karta będzie wykryta jako "bootowalny sprzęt :o "?

No więc problem jest taki. Zrobiłem obraz tym programem wymienionym wyżej, wszystko ok bootuje się zaczyna się instalować. Piszę ubuntu i jest ten pasek ładowania potem przechodzi tak jakby do dosu tam piszę np. Bluetooth coonecting … [OK] i to tak stoi jak wezme klikne ctrl alt delete to sie wylacza i po instalacji. I nie wiem czy w tym momencie mam czekać tak dosc dlugo bo czekalem chyba z 15 min. Doradzcie mi.

A masz BT w komputerze, bo jak maszt to odłączenie mogłoby pomóc.

Nie nie posiadam. I nie wiem czy ten system się instaluje czy to po prostu jakis error

Dodane 04.02.2009 (Śr) 22:04

Staje dokładniej na czymś takim ( fotka na dole ) i nie wiem czy to czekać czy co.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/324 … 679b0.html