Karta pamięci Micro SD nie działa po Partycjowaniu

 Heej  :  C mam problem mianowicie wczoraj musiałem spartcjować kartę pamięci . Podczas partycjowania zawiesił się program . Siedział tak przez 10min i nic więc odłączyłem urządzenie od komputera .  Teraz gdy ją podłacze do Tabletu to jest ciągłe przygotowywanie karty SD za to  gdy do telefonu to piszę żeby ją sformatować :frowning: Obstawiam że padły jakieś pliki odpowiedzialne za partycję . Da się z nią coś zrobic poza gwarancją ? Nie posiadam czytnika kart pamięci tylko Tablet by ją podłaczyć 

Możesz spróbować użyć narzędzia na androida - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sylkat.AParted

Opcja partycjonowania jest również w Recorvery (ale chyba musi być wgrane alternatywne, dawno nie bawiłem się tematy powiązane z rootowaniem)

Czytnik + dodatkowe narzędzie np Gparted powinno dać radę.

To na Androida nie działa :confused: a bez czytnika nic nie da się zrobić ? nie da się jakąś awaryjnie Androida uruchomić i wtedy ten Gparted ;/ ?

nie wiem o jakich urządzeniach mówisz i czy masz je rootowane z zainstlowanym revorvery. (ale jeśli dopytujesz to wątpię byś miał poniższe opcje)

 

wyłącz urządzenie, trzymając przycisk VOL-, wciśnij POWER, aż do uruchomienia urządzenia. wejdź w tryb recorvery, tam możesz mieć możliwość tworzenia partycji na karcie. jak i zamontowania ich do dostępu przez usb (wątpie by zamontowano partycję z uszkodzoną tablicą).

 

idź do kogoś z czytnikiem kart i załatwisz sprawę w 5 minut przy użyciu Gparted.

Prestigo Multipad 7.0  HD :confused: Nie da się go uruchomić trzymając VOL- i Power :confused:  Właśnie z tym czytnikiem mogę mieć problem . W przyszłym tygodniu mógłbym go kupić ale  teraz to ciężko a nie mam możliwości pożyczenia :frowning: Nie da się tego jakaś inaczej rozwiązać ?

draxan97 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus