Karta pamieci nie działa

Mam nokie 6630 kartę pamięci 1GB od miesiąca i dziś chcem robić zdjęcie pisze błąd systemu wyciągam kartę pamięci działa wszystko włożę zawiesza się nie mogę jej sformatować poprzez telefon ani poprzez windowsa co robić miałem na niej sporo danych a teraz dziwnie się zachowuje i jak włożę to telefon mi zacina.

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 19:15 został dopisany post przez Mati17

czy po twardym formatowaniu telefonu mozna przywrócic dane ??

Zanim zrobisz format zrób kopie danych telefonu.

Jeżeli możesz przeglądać pliki na karcie to zrób coś takiego ( to tyczy się jeśli masz wszystkie pliki w 1 folderze )

Zrób oddzielne foldery i poprzenoś pliki, po czymś takim karta powinna działać poprawnie. :smiley:

Może karta jest uszkodzona. zobacz z inną kartą. Jak masz ją na gwarancjo to oddajj. Miałem podobne problemy i mi wymienili :slight_smile:

Masakra zrobiłem formata telefonu wszystko szlak trafił boze :frowning: ech nic nie mam miałem jedną karte padła mi kupiłem 2 i znowu padła a wszytsko było ok a teraz ani nie moge jej sformatowac bo sie zacina wsyztsko i w telefonie i w systemie czy można jakoś przywrócić dane do telefonu po sformatowaniu telefonu??

Jakie programy polecacie do formatowania karty pamieci ??

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 19:59 został dopisany post przez Mati17

Jak włoze karte do telefonu to w telefonie mam pokazane np te aplikacje co mam zainstalowane na karcie itp i nawet działają wychodzi na to ze one są na karcie i moge je normalnie odpalić ale muzyka czy zdjęcia już nie jak włoże w czytnik niby się łąduje wsyztsko ale potem zwał i się zacina nie moge sformatowac pomóżcie prosze

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 20:00 został dopisany post przez Mati17

jak wysyłam esy czy zdjecia przez bluta to normalnie na karte się zapisuje tak jak by sprawna była może to wirus prosze o pomoc.