Karta po kopaniu


(chrupeknowak1) #1

Witam ostatnio szukam karty graficznej lecz mój budżet wynosi 1500zł i nie mogę znaleźć dobrej karty w dobrej cenie i natknąłem się na ofertę na serwisie olx i w opisie jest napisane że ‘‘Sprzedam pokryptowalutowe karty graficzne, ktore byly uzywane niecale 4 miesiace.’’ i zastanawiam sie teraz nad kupnem gdyż cena to 800zl za gtx 1060 6gb widziałem filmy na yt i większość mówi że opłaca się lecz w komentarzach mają inne zdanie więc po to piszę tutaj o pomoc. ps. Nie zależy mi na kulutrze pracy.
Proszę o szybką odpowiedź.


(freshmeat) #3

Na pewno wiesz o czym piszesz?


(lordjahu) #4

@freshmeat spokojnie :slight_smile: kolega @tdream nie umie używać olx : ogłoszenie i głowy, bo w końcu ta karta graficzna służy do kopania szpadlem :slight_smile:

@chrupeknowak1 - gość kupił w komputroniku, więc powinien mieć gwarancję i dowód zakupu. Jeśli ma te papiery a sprzęt nie ma ukrytych wad, to myślę że zakup będzie ok :wink:


(pocolog) #5

Jeśli już jesteśmy w temacie kart graficznych i koparek, to czy ktoś zorientowany w temacie może wyciągnąć szklaną kule i wywróżyć czy jeszcze warto czekać z upgrade, czy w najbliższych miesiącach nic się nie zmienią ceny kart graficznych? Bo to co się wyrabia woła o pomstę do nieba, a człowiek ograłby Kingdom Come: Deliverance :wink:


(lordjahu) #6

Nie przewidzisz. Na low Ci nie pójdzie ?
Zawsze możesz skorzystać z https://www.nvidia.pl/shield/games/geforce-now/


(pocolog) #7

Na niskich ustawieniach pewnie by poszło, ale szkoda się męczyć.