KArta SDHC

Witam .

Mam problem z KArta pamieci typu SDhc. Mianowicie po przeinstalowaniu systemu wbudowany czytnik kart na laptopie niby daje znac ze karta zostala dodana ale tak naprawde jej nie widzi.

A przed przeinstalowaniem dzialala bez zarzutu, teraz tylko da sie podlaczyc za posrednictwem kabla jak jest wtyknieta w aparat.

Natomiast w Menadzer urzadzen po wlazeniu karty do wew, czytnika tak jakby pojawia sie ze katra zostala dodana ale z wyrzyknikiem ze cos nie tak ze stereownikiem , aktualizowalam i tez nic nie daje.

Nawet pokierowalam sie zeby zainstalowac jakiegos cap’a na karcie i sprobowac na niej zainstalowac ale nawet na nia sie nie da skopiowac .

Pomocy

malwaruda ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A zainstalowałes sobie sterownik od czytnika kart do swojego lapka. Powinien byc na płycie ze sterownikami. Jak nie zainstalujesz bedzie czytał Ci tylko zwykłe karty do 2GB