Karta sieci bezprzewodowej nie działa

Witam, zainstalowałem wczoraj obok Win 7 system Windows XP - SP3.

Wszystko ładnie, naprawiłem bootowanie systemu (mój błąd, że zainstalowałem najpierw Win 7 potem XP). Wszystkie sterowniki od karty graficznej, chipsetu itp. zainstalowały się poprawnie. Problem pojawią się z kartą sieci bezprzewodowej (TP-LINK TL-WN-321G), pobrałem odpowiednie sterowniki dla tego modelu oraz systemu XP 32 Bit. Instalują się bezproblemowo natomiast po zainstalowaniu i ponownym uruchomieniu komputera system dalej nie wykrywa karty (która w tej chwili działa na win 7) a w menedżerze urządzeń widnieje przy niej żółty znak zapytania.

Karta ma kilka rewizji.

 

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na urządzenie z żółtym wykrzyknikiem, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum).

Polecam odinstalować sterowniki i spróbować zainstalować ponownie. Możesz spróbować raz z kartą włożoną a raz nie, wiem że za którymś razem zaskoczy bo mam ten sam model tego adaptera WiFi.

 

Edit: Racja falcon, trzeba znaleźć odpowiednią wersję adaptera. Jest ona napisana z tyłu przy “FCC ID: (…)V*”

To “V*” gdzie “*” to numer modelu do którego musisz pobrać konkretne sterowniki.

Prawda, instalowałem sterowniki dla złej rewizji.